Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ajánlani egy magyarra...

Tudtok ajánlani egy magyarra lefordított animet, amiben heteroszexuális kapcsolat van?

Figyelt kérdés
Egy ilyen tipikus tinilányoknak való, nyálas szerelmi sztori legyen benne, ha lehet, és ne legyen benne homoszexualitás.

2017. jan. 31. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Lovely Complex
2017. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Peach girl

Kimi Ni Todoke

Itazura Na Kiss

Kyou, Koi o Hajimemasu

Bokura Ga Ita

Ao Haru Ride

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Sukitte ii na yo


Nem mondanám a legnyálasabbnak őket,de biztosan ezek a legcsajosabb,legszerelmesebb animék.Szerintem szeretni fogod őket,ha még nem láttad őket :)

2017. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még említette nekem valaki az Orange-ot es a Nanat. Azok jók, érdemes megnézni?
2017. febr. 3. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orange is jó,bár azt nem mondanám csak csajos animének.A Nana tipikusan olyan,a magyar szinkronja teljesen nézhető.Az egyetlen,amire azt mondom,hogy rendben van.Bár valamilyen oknál fogva shoujonak van bekategorizálva,még is inkább a kicsit idősebb korosztálynak ajánlanám +16-nak.Nagyon jó,érzelmes sztori,komoly hangvételű a viccek ellenére.Romantikával tele van,de nem középiskolás szerelem van benne,aminél aranyos csetlések botlások vannak,hanem egy mély valóban érzelem dús felnőtt szerelem. Nekem az egyik kedvencem pont azért,mert nagyon valósághű.Mindenképp nézd meg :)
2017. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!