Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én nem értem a Westworld-ben...

Én nem értem a Westworld-ben mi van, ha két játékos támad egymásra?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fegyverrel? Ugyanúgy hatástalan.

Késsel, ököllel? Netán meg is öli? Az helyszínt biztosító ország törvényeinek megfelelően testi sértésért vagy gyilkosságért felel a tettes.

2017. febr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az évad elején én is vártam hogy lesz valami ilyen benne hogy pl tévedésből egy élő embert öl meg valaki mert annyira elmosódnak odabent a határok, és ebből a park vezetősége hogy jön ki...stb. De végül nem ebbe az irányba ment el a sorozat.

Viszont SPOILER azt csak én nem értettem amikor William kiviszi Logant a park szélére és elengedi a lovat akkor ott pontosan mi történik?

Esetleg mivel a ló is android az ő nyakcsigolyájába is bomba van és amint elérik a park szélét felrobban és megölheti Logant is? Vagy csak simán kiküldte a sivatagba éhen halni? Ha igen hogy úszta ezt meg William mikor a parkban minden mozdulatát figyelik?

2017. febr. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
SPOILER Vagy a park alkalmazottai érte mennek és nem lesz semmi baja csak annyira befenyítette William hogy átengedi neki a cége vezetését?
2017. febr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De úgy láttam a fegyverekből kijön valami, ezek digitális fegyverek, ami a célzásnál endönti milyen golyó repül ki? De még egy vaktöltény is leterít egy kis időre. Nem értem. És más fegyverek? Az ok, hogy a régi játékosok felismerik a robotokat, de egy új játékos nem, és tévedhet
2017. febr. 3. 10:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem rémlik, hogy túl lett volna magyarázva de pl mikor Williamat meglőtték az első részek egyikében ő is meglepődött, hogy majd beszrt, pedig egy android lőtt rá, akkor magyarázta talán magyaráta is neki Logan, hogy mire számított?

Valószínűleg az akkori technológiával könnyű egy olyan módosított fegyvert csinálni ami felsimeri a célt, és/vagy olyan töltényt ami az andoridba csapódva máshogy aktiválódik míg egy embert eltalálva pl csak gumilövedékként viselkedik

Más kérdés, hogy mikor a MiB-re lőttek akkor meg sem érezte, vagy változott a rendszer és még kifinomultabb, populistább lett vagy szimplán ekkora badass lett Williamből.. (kivéve ugye a záró részbe, ahol valóban meglőtték)

2017. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semelyik parkban szereplő lőfegyverrel nem lehet gyilkolni vendéget/idegent stb. A működési elv nem derült ki, de ha androidra lősz vele meghal, ha emberre akkor nem.
2017. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyilván vaktöltényekkel lövöldöznek, és az androidokban valami érzékeli a cuccot és ilyenkor berobban. Önmegsemmisítés.
2017. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7es, ez kizárt. Több okból is:

- A tereptárgyak is sérülnek lövésre. Üvegek, fa stb..

- Az M betűs prosti lány kivágott magából egy töltényt az egyik részben. Az bizony igazi golyó.

2017. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A nitro sem volt kifejve.

Hogy most ott a vonaton az tényleg bármikor felrobbanhatott?

2018. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha tényleg az ország törvényei szerint járnak el a vendégekkel szemben, akkor hogy lehet hogy will-t még nem zárták börtönbe? rengeteg robotot ölt meg késsel, és már harminc éve jár oda, honnan lehet tudni h nem ölt e meg embereket is? Az ottani kések is árthatnak az embereknek, még Dolores is meg tudta vágni logan-t.Ilyen enyhék ott a törvények, vagy ennyire befolyásos will?
2018. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!