Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen Wolf rajongók segítség!...

Hyori kérdése:

Teen Wolf rajongók segítség! Szerintetek mit jelent ez a szimbólum? Egy falka jele? Ha igen, melyiké? Link a leírásban⬇

Figyelt kérdés

Teen Wolf rajongó vagyok én is már kb 5 éve. Lerajzoltam 5 szimbólumot, de 1 nek nem jut eszembe a jelentése. Elkezdtem megint az elejétől nézni, de nem ugrik be hogy mit jelent, pedig láttam már !!!!



[link]



2017. febr. 9. 15:56
 1/5 anonim válasza:
Szia, megnyitottam a linket, de ott túl sok szimbólum volt. Megpróbálnád egy kicsit konkretizálni, melyik szimbólumra gondolsz?
2017. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már megvan, a Beacon Hills Bank jele, de van még 2 jel amibe nem vagyok biztos. A bal alsó sarokba az a druidák jele ha jól emlékszem. A jobb alsó sarokba lévő azt nem tudom :/



[link]

2017. febr. 9. 18:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg a jobb felső sarok beli szimbólumot sem láttam még a sorozatban
2017. febr. 9. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a jobb felső sarokban lévő van Derekre tetoválva. Az alfa - béta - omega (jól emlékszem, ez a falka nélküliek elnevezése?) jelölése, de nem vagyok benne biztos.
2017. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 petrababy0715 válasza:

a jobb alsó sarokban lévő jel a druidáké.

a bal alsó sarokban lévő pedig az oni/nogitsune.

2017. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!