Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem ilyen animékat...

Tudnátok nekem ilyen animékat mondani?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondoltam melyek shounenek es sok bennük a harc, a főszereplőnek legalább 2 képessége van, melyeket megtanult vagy ő maga fejlesztett ki, (és ne legyen kardos mert azt ki nem állhatom)

2017. febr. 11. 00:38
 1/9 EmmerichB ***** válasza:

- Fairy Tale. Kifejezetten olyan típus, amit keresel


- Nem pont anime, de minőségben nem rosszabb: Avatar: Az utolsó léghajlító+Korra legendája


- Darker than black széria. Minden karakternek egy képessége van, ugyan, plusz maga az anime sokkal sötétebb és árnyaltabb hangulatú, mint keresel, de ettől függetlenül, ha nem láttad nyugodtan belenézhetsz.


- Soul Eater


- Tokyo Ghoul, talán. Nem tudom mennyire fér bele az elvárásaidnak.


- Yu Yu hakusho. Teljesen ideális, ha nem láttad volna.


- Deadman Wonderland

2017. febr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neked nem a kardokkal van bajod, hanem a már unásig nyomott mahou shoujo-val, ahol a lányok felszerelnek valami szuper páncélzatot, és kétszer akkora kardokkal hadonásznak, mint a testük. És ezt most be is bizonyítom. Rurouni Kenshin majdnem 100 részes shunen, részben történelmi anime, 1878-ban játszódik, ahol egyesek még kardot használnak. Van benne romantika, sok humor, és sok harc. Ha képességnek megfelel a harcművészeti technika, akkor abból jó sok van, és szerintem tetszeni fog. Amennyiben nem tévedek, mert ha tényleg utálod a kardokat.... :D Arra az esetre a Charlotte-ot ajánlom. Nem valami hosszú, de nekem az egyik kedvencem. Sok harc és sok képesség van benne. :)
2017. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 EmmerichB ***** válasza:
Mondjuk ez valóban igaz. Vagy lehet a Bleach-ből lett elege. Rurouni Kenshin-ből, én csak a trilógia filmet láttam, de tetszett. Azt olvastam azok közé a ritka filmadaptációk közé tartozik, ami jól vissza adja az animét. Sword of strangers az egyik kedvencem, ha normális "kardos" animéről beszélünk. Semmi csilivili, színes képességek, se óriás kardok, csak puszta harcművészet. Samurai camploo is klasszikus ebben a kategóriában, és nem is olyan régi, plusz tele van jól koreografált harcokkal.
2017. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én már kifejezetten untam a Kardos animeket, csatt csatt végződnek egymáshoz de ezt akar én is megcsinálhatnám egy fakardal, nekem látvány kell es sok képesség melyet az ellenséggel kominálva valami nagyon jót kapunk.

2017. febr. 12. 00:26
 5/9 anonim ***** válasza:

hajajajajaj

te se láttad még a Gintamát mi?

2017. febr. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pongi12po válasza:
Nézd meg a hunter x hunter (2011)-et nagyoj jó 148 részes szerintem az egyik legjobb ebben a müfajban
2017. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen már láttam és imádtam remélem lesz további folytatása. Esetleg nem tudod hogy mikor?
2017. febr. 12. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:

"hajajajajaj

te se láttad még a Gintamát mi?"


Ott a pont :D Látványban felülmúlhatatlan, ha kardpárbajokról van szó. De persze nem csak kardos harcok vannak benne, úgyhogy tehetsz vele egy próbát, kérdező. Viszont előre szólok, lassan indul be, mert ez elsősorban inkább pródia, mint shounen. De ahol harc van, ott nagyon komoly is tud lenni. Ha pedig nem tetszik, akkor One Piece-t tudom még ajánlani. Ezek a műfaj legjobbjai a Hunter x Hunterrel együtt.

2017. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Neked a slayers kell igaz hogy van benne kard de nem arra epul a sorozat sot a sorozat fo hose egy lany ki mesze felul multa a remenyeimet akkar milyen reginek tunik nezd meg en elsonek majd nem kikapcsoltam de orulok hogy nem tetem
2017. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!