Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen rajzfilmet nézne meg a...

Milyen rajzfilmet nézne meg a mai 11-16 korosztály?

Figyelt kérdés
Mondjuk a 3D-seket, vagy az animéket jobban kedvelik? Legyen benne betétdal? stb. Szeretnék csinálni egy saját sorozatot.

2017. febr. 11. 18:49
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Igyekszem egyedit, meg különlegeset alkotni, és nem akarok nagyon copy-zni senkiről. Azért kértem ki a véleményeket. Egyébként milyen karaktrek lennének, amiket leginkább megnézhetőnek találnátok? Már meg vanna igazából, de nem árt egy kis közvélemény kutatás. :)
2017. febr. 16. 10:55
 22/28 anonim ***** válasza:

Privátban elmondod milyen karakterekről van szó?

Szerintem meg nem copy hisz te mondtad hofy olyat akarsz amit ez a korosztály szeret

És a szappanopera a sok szenvedélyével és a happy endekkel mindig tarol szóval vágj bele!!😉

2017. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Ne vegyétek el az ötletemet:


Naladit' - hiúz lány, vöröses, barna bunda,füle végén polytok, óceánkék szem 12,5 éves - sportos, szeleburdi, álmodozó, kitartó


Krans -szírti sas, szürkés.barna, enyhén kékes toll, égkék szem, jó látás 13 éves - a csapat vezetője, álltalában megfontolt, terveket készít, megértő, kiáll az igazáért, ha barátok közt van "játékos"


Candor - amerikai és európai szürkefarkas, szűrke, lompos bunda, halvány kék szem(mint a tiszta víz, majd nem átlátszó)13 éves - tanulás mániás, számítógép "zseni", gyakran a programjai, gépei miatt kerül pácba


Vitam - afrikai oroszlán, homoknál picit erősebb színű bundával, a szeme óceánzöld (korallzöld) 12 éves - a csapat legfiatalabb tagja. Úgy is viselkedik. Gyerekesen/gyermekien. Ki hogy mondja. Érzelmes, ezért gyakran sértődékeny.


Voice - ocelot, sárgás.barna bunda, fekete, rendszertelen foltokkal, a szeme mélyzöld (erős páfrányzöld) 12,6 éves - a csapat rapere. A csapat, egyben banda is, és ilyen szempontból ő a főnök ( ami néha az "agyára megy" ). Ő szervezi a sláger gyártást stb. minden áron star bandát akar faragni a többiekből.


Drita - sivatagi róka, homok és vajszín közti bunda, nagy fulek, mély.mogyoróbarna szem, 13,2 éves - tanulás mániás, szeret olvasni, érzelmes, törékeny, halk, nem az a "Hé! Ide nézzetek, itt vagyok!" tipus


Noss, egyenlőre ennyit, róluk. Ők a főszereplők, a Jó Madarak. Az álnevük a Bikfic, mert senki nem gondolná, hogy mozaik szó, és rájuk biztos nem gondolna Bikfic néven. :)

2017. febr. 17. 19:56
 24/28 anonim ***** válasza:

nyugi,senki nem fogja ellopni az "ötleteidet",mert szar...nem nézném meg!Inkább tanulj,ne ilyen hülyeségeken gondolkodj...

amúgy meg írogatod,hogy senki ne lopkodja az ötleteidet,azért nem mondasz róla többet,deee azért a mi véleményünket kikéred,hogy "össze hozzuk neked" a sorozatot?????xdxdxd

2017. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Összehozni a sorozatot? Nem nektek kell összehozni a sorozatot! Volt egy ötletem, mondom megírom kérdésbe, mi tetszik a célközönségemnek. Az animálóprogram megvan, az oldal megvan, a forgatókönyv megvan... Én csak annyit kérdeztem milyen rajzfilmsorozatokat nézne meg a mai 10-16 korosztály. Nyílvan a 10-16 éveseket kérdeztem. Kíváncsi vagyok Te hány éves vagy. Egyébként ne aggódj, már kész az egész "haditerv" és nem kell semmit csinálnod. Hiszen ez nem munkatárs kereső oldal! :)
2017. febr. 25. 11:47
 26/28 anonim ***** válasza:

Ha csak a közönség igényeire alapozod az egészet, az kuka.

Olyat alkoss, ami NEKED tetszik, ne érdekeljen más véleménye.

Amúgy hol szeretnéd terjeszteni? YouTube? Kik lesznek a szinkronhangok?

Szerintem egy 16 évest nem kötne már le túlzottan.

16/L

2017. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Egy Violetta vagy Soy Luna szerű izét nem ajánlok, mert az max, 13 éves korig terjed, mert amúgy halál unalom.

Megnéztem a Facebook-ot, és nekem kicsit gyerekes. Ami nem baj, csak akkor úgy lődd be a célközönséget.

16/L

2017. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az észrevételeket. És a könyvet nem a borítója alapján kell megítélni. Azért, egyet értek szerintem is még néhol eléggé gyerekes. Azt nem tudom még mindig, hogy 3D, vagy nem 3D. Közben mondjuk még írok könyvet, verset, vízprojekt van, segítek Apumnak stb. Még azért jöhetnek a vélemények! Jó Tvaszi szünetet! :)
2017. ápr. 14. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!