Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen rajzfilmet nézne meg a...

Milyen rajzfilmet nézne meg a mai 11-16 korosztály?

Figyelt kérdés
Mondjuk a 3D-seket, vagy az animéket jobban kedvelik? Legyen benne betétdal? stb. Szeretnék csinálni egy saját sorozatot.

2017. febr. 11. 18:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Valóban teljesen ingyenes.

Sokkal bonyolultabb, mint ahogy elképzeled. Angol megy? Mert anélkül nagyon nehéz lesz megérteni és használni, habár vannak kisebb magyar közösségek és tutorialok is.

2017. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Az angol nagyjából megy, legalább is a mondat alkotásaban, vannak csak apró hibáim, de többi :). Ha valamit még sem tudnék, apám programozó, és volt tanár is, majd nem anyanyelvi szinten beszéli az angolt. Meg aztán van google fordító is ;)
2017. febr. 11. 20:15
 13/28 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon abba az irányba ment el a dolog, hogy akkor 3D... nekem jó a 2D is! 9 évesen fogtam a paintet, egyesével megrajzoltam a képkockákat és a Libre Ofice Impres (olyan mint a PPT) segítségével egymás után raktam őket. A történetek szereplői civilizált állatok lennének (de nem zootropolisban élnek;)) Egyébként nagyon "dedós" cím lenne az hogy BIKFIC (elsőre). BIKFIC-JóMadarak
2017. febr. 11. 20:30
 14/28 anonim ***** válasza:

Ezek eddig szuperek, habár elsőre tényleg a 2d jobb vonal és ha kinövöd a projektet akkor a 2d animációból meg sima story board lesz és az alapján könnyű a 3d-t is mert nem kell annyi ötletelni..

Eddigiek alapján az jött le vannak már apró tartalmak, tudnál linkelni? mert nem vagyok benne biztos, hogy téged (azaz, a szóbanforgó munkát) találtalak meg neten

2017. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%
Egyértelműen a 2D-s animáció mellett vagyok, egyszerűbb, olcsóbb, és a megfelelő kezekben látványosabb is. Kifejezetten előnyös, ha valami szokatlan, egyedi stílusú az animáció (látsd.: Song of the Sea, Kaiba, Mononoke)
2017. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

#7

A 2D drágább, mert sokkal munkaigényesebb. 3D-ben ha megvannak a modelljeid, azt már újra tudod használni miden környezetben bármilyen kameraszögből bármilyen bevilágítással. A 2D-t minden frame-hez újra kell rajzolni legalább részlegesen sablonokkal.


A 3D-t épp ezért használják sokszor 2D animált projektekben költségcsökkentésként és hogy felgyorsítsák a munkát. Ami a 3D nehézsége, ha nagyon részletes modellekkel akarsz dolgozni és nagyon aprólékosan akarod animálni.

2017. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Na jó! Az mit találtatok meg Bikfic-Jó Madarak címen. Azért valószínű az én oldalam, de azért linkelek:

[link]

A facebook:

[link]

2017. febr. 11. 23:39
 18/28 anonim ***** válasza:

Violettát rajzfilmben szeretném látni!!!!😄😄 biztos jó lenne😊

Azt nagyon bírják ebben a korosztályban

2017. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Ahoz meg kéne vennem, vagy örökölnöm kéne a Voletta szerző jogát. Anélkül nem készíthetek belőle semmit. Képzeld el, ha mondjuk a Disney zootropolisának a 2. részével előállna a Dreamworks. Jól néznénk ki. Lenne civakodás. ;)
2017. febr. 13. 16:52
 20/28 anonim ***** válasza:

igen kár :(

de akkor vmi hasonló szappanoperát találj ki és akkor nem lehet baj :)

2017. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!