Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem unalmas már hogy a magyaro...

Nem unalmas már hogy a magyarok csak a holokausztról tudnak filmet csinálni?

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 16. 10:57
1 2
 1/18 anonim válasza:
0%

Mondjuk általánosságban véve az európai filmek szarok.

Belenézem egy brit vagy francia filmbe, annak is a magyarhoz hasonló a rendezése.


Ellenben, egy amerikai produkció látványos, lebilincselő,ott tart a monitor előtt.

2017. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nyugat szerint nem, sot...! Ameddig ilyen gondolkodas van az emberi elmekben, addig szep minden...megvannak az "emberi ertekek" meg!
2017. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nemes jeles f*s filmje után még1 ilyen, érdekes ha picit előrébb vagy visszább mennének a történelemben már teljesen más lenne a film. de ugye a magyarok szenvedését senki se akarja nézni, így maradnak a zsidók :D
2017. febr. 16. 11:08
 4/18 A kérdező kommentje:
még annyit írnék hogy ez már nagyon szánalmas hogy nincs más történelmi téma cs ez a sz..
2017. febr. 16. 11:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem tudom hogy jön ehhez a Nioh, másrészt nézd meg a magyar filmeket. Én három holokauszt filmet ismerek, a Jób lázadását, a Sorstalanságot és a Saul fiát. ha utánaolvasnék, biztos találnék még párat, mert volt tán valami Radnótis film is. A többi amit ismerek, nem erről szól. Üvegtigris filmek, Indul a bakterház, Legényanya, Szabadság, szerelem, Európa express, és még lehetne sorolni.

Hogy miért pont ez a három film lett népszerű? Kérdezd meg a kritikusait. A Saul fiát nem láttam, arról nem nyilatkozom, engem a Jób sem érdekelt, viszont a sorstalanság pl mint film egyáltalán nem élvezetes. Nem az a baj, hogy nem röhögöm végig, mielőtt valaki félreértené, egyszerűen nekem az nem egy koherens film volt, sokkal inkább csak egymás mellé rakott snittek.

Szóval a magyar filmgyártásnak töredéke a holokausztos filmek, a sikereket valószínű a téma miatt érték el (a sorstalanság biztos), de ettől még nem csak arról tudnak filmet csinálni.

2017. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

[link]


ezt akartam linkelni

2017. febr. 16. 11:26
 7/18 anonim válasza:
8%

Csak ilyen témájú filmmel lehet díjakat nyerni. Egyszerűen a filmipar is ez üzlet és ez a téma érdekli a nyugati piacot.

Ha valami magyar történelmi témáról készítenél filmet, az a kutyát sem érdekelné. Ott van például A hídember c. alkotás, szerintem zseniális, sokkal jobb, össze sem lehet hasonlítani a Saul fiával, de mégis, érdekelt valakit külföldön? Senkit. Kapott valami külföldi elismerést? Semmit.

2017. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt van a magyar filmhétre nevezett filmek listája.

[link]

Tévéfilmeknél a legjobb négy alkotás között nincsen holokausztot feldolgozó film, viszont van egy első világháborús és egy Móricz Zsigmond és Sinka István művek által készült.

Szerintem előbb jobban utána kellene járni a témának, mielőtt felháborodsz.

2017. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Imádom ezt a témát, mérges tizenévesek zsidózása zene füleimnek. Eltanuljátok a magasan kvalifikált sörissza szüleitektől, hogy a ZSIDÓK tehetnek mindenről és CSAK ilyen témájú filmmel lehet bármit nyerni. Hol vannak ezek a filmek? Soroljátok már fel, nem csak Magyarországról, hogy hány ilyen filmet ismertek? 5-öt? 8-at? És akkor sokat mondtam.


A konteo hívők most takarják el a szemüket. Úgy gondoljátok, hogy 6 millió ember halála nem érhet meg néhány filmet? Nem lehet emléket állítani, vagy elrettentésként bemutatni?


Biztos, hogy egy újabb alkalmat kell jelenteniük egy jó fröcsögő, mocskolódó zsidózásra?


Még két dolog, a Hídember egy nézhetetlen kalap szar volt, nem véletlenül van az, hogy rajtad kívül még senki nem szólt egy jó szót se arról a filmről.


A másik:

"Mondjuk általánosságban véve az európai filmek szarok.

Belenézem egy brit vagy francia filmbe, annak is a magyarhoz hasonló a rendezése.


Ellenben, egy amerikai produkció látványos, lebilincselő,ott tart a monitor előtt."


Ez nálam az év kommemntje, csak gratulálni tudok!



Eszméletlenül ostobák vagytok.

2017. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

butaság. osszesen nem volt 6 millio "zsido"


mas nem halt meg csak a zsidok a haboruban 50 millioan meghaltak az nem er meg egy filmet lol

2017. febr. 16. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!