Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mekkora az esély van arra...

Mekkora az esély van arra hogy valaha folytatódik a breaking bad?

Figyelt kérdés

SPOILER


A végén ugye Walter meghal elvileg,de nem biztos(csak fekszik a földön 1 lövéstől ami nem annyira halálos) lehet ebből még valami?

Ott van pld a szökés abban is meghal a végén Michael el is temetik és mégis jön egy új évad belőle

Szerintetek van erre esély?



2017. febr. 19. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nulla.
2017. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg semennyi.

De ajánlom a Better Call Sault. Az elvileg majd el fog jutni a BB idővonaláig meg valószínű azon túl is.

2017. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen azt ismerem nemrég végeztem az 1 évaddal, ha jól tudom a 3.-ban már Jesse is benne lesz
2017. febr. 19. 17:43
 4/7 A kérdező kommentje:
3.évadban
2017. febr. 19. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A Szökés szinte antológia volt, annyira el voltak különülve az önálló évadok. A Breaking Bad részei viszont teljesen egymásra épültek, leírtak egy ívet és lezárást is kapott a történet. Nincs értelme, nem is igazán illeszthető be a képbe hogy hirtelen feltámad a már halott (egyértelmű volt, hogy halott) főszereplő. Pont ezért jöhetett szóba a spinoff egy mellékszereplővel, ő viszi tovább ugyanazt az univerzumot.


Én nem látok a folytatásra/rebootra esélyt, esetleg majd sok év múlva amikor valami nosztalgia-hullám felkapja megint.

2017. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: De reméljük, ez nem fog bekövetkezni. A Sopranost illetően is annyi pozitívuma volt James Gandolfini elhalálozásának, hogy így legalább totál kizáródott az esélye bármiféle kásamelegítésnek, rókabőrhúzásnak.

A Szökést folytatást tuti nem nézem, még s trailereket sem voltam hajlandó. Már a koncepció is sírvaröhögős.

2017. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ott van pld a szökés abban is meghal a végén Michael el is temetik és mégis jön egy új évad belőle "


Néztem is, tetszett is az első két évad de utána már csak nyújtották mint a rétestésztát. Semmi újat nem tudott már nyújtani és az új évad se fog.

A Breaking Bad-ben az volt az egyik jó hogy a sztorinak volt egy eleje és egy vége. Ha meg valaki meghalt az meghalt nem derült ki hogy jé mégis él.

2017. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!