Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi az esély arra, hogy az...

Mennyi az esély arra, hogy az EXO valaha koncertezzen Magyarországon/a szomszédos országaink egyikében?

Figyelt kérdés
Annyira rossz hogy koreai bandák szinte nem is jönnek a közelbe...

#koncert #K-pop #koreai banda
2015. ápr. 9. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Az EXO? Nem sokat látok rá sajnos :/ Az egyik leghíresebb banda, hozzánk legközelebb talán csak Franciaországban, Németországban lépnek fel, ott szoktak lenni k-pop koncertek, de nekünk egy ilyen kaliberű banda megfizethetetlen lenne. Így nekik se érné meg.
2015. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ééés valamelyik másik banda? :/
2015. ápr. 11. 03:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem jönnek :D Ide tavaly kezdek el először jönni. Volt Teen Top, VIXX idén lehet lesz két K-pop koncert is. Ez azért jó. EXO nem valószínű főleg mert nagy cég. Nekik nem éri meg ide jönni,gondolom a jegyek is drágábbak. De már fel került MO a koncert térképre :)
2015. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
OMG ha tényleg jönnek feltétlen írj nekem, vagy nem tudom :D
2015. ápr. 13. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelzek,ha bárki jönne :D
2015. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2015. ápr. 14. 08:39
 7/9 anonim ***** válasza:

EXO szinte esélytelen.

Már csak ha arra gondolsz, hogy mégis hány ember menne el egy EXO koncertre Magyarországon. Egyszerűen nem éri meg nekik, amikor több tízezres koncerteket tudnak adni ázsiában.

Nagyon-nagyon max. Franciaországot tudom elképzelni, mint lehetséges európai helyszínt.


Viszooont, az tényleg igaz, hogy felkerültünk a k-pop térképre, és ha nem is EXO vagy BIGBANG, vagy Super Junior, ...de VIXX, Teen Top, U-kiss, Boyfriend és hasonló kaliberű bandákra simán számíthatunk.

2015. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Boys Republic jön :)
2015. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gyopárvirág ***** válasza:
Most jön:D Szóval hajrá, lesz itt küzdés a jegyekért. Ma láttam, hogy bejelentették, az időpontot még nem tudom.
2016. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!