Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jar Jar Binks karakterét...

Jar Jar Binks karakterét tényleg gyűlölik a Csillagok-háborúja-rajongók?

Figyelt kérdés

A Dice and Sorcery blogon olvastam azt, hogy Jar Jar Binkst a rajongók gyűlölik: [link]


Ez most komoly? :D Tényleg sokan gyűlölik Jar Jar Binks karakterét? Az elmúlt több, mint egy évtizedben egy árva rossz szót, gyűlölettel teli megjegyzést sem hallottam/olvastam Jar Jar Binksről az interneten és a valós térben, pedig én is Csillagok háborúja-rajongó vagyok már emberemlékezet óta, s számos véleményt olvastam a Csillagok háborúja univerzummal kapcsolatban.


Mellékesen Jar Jar Binks az egyik kedvenc karakterem az előzménytrilógiából, nem is értem mi olyan nagy gyűlölni való van benne. (Lehet, hogy bennem van a hiba, de egyik karaktert sem vagyok képes gyűlölni a Csillagok háborúja univerzumban.)



2017. febr. 20. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Ennél nagyobb egyetértés talán semmiben nincs a Star Wars rajongók között.
2017. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
igen elég egyöntetűen gyűlölik. nem csak azért mert teljesen felesleges karakter, semmit nem mozdít elő a történetben de azért is mert mindamellett idegesítő. a készítők célja egy kicsit butus szerencsétlen karakter volt de a végeredmény egy idegesítő kis pattanás lett akit egy kanál vízben akarnál megfojtani amint meglátod vagy megszólal. ezért utálják nagyon
2017. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Eredetileg talán nem is lett volna annyira jelentéktelen, van egy teória miszerint kiderült volna róla hogy Sith Lord, gonosz manipulátor és csak megjátszotta hogy retard. A Baljós Árnyakban több utalás is van erre, de mivel a rajongók gyűlölték ezért jelentéktelenebb szerepet adtak neki és helyette lett Dooku gróf a második részben. Persze lehet nem igaz csak valaki belelátta ezt, hiszen ezen kívül is elég sok logikátlanság volt az első részben.
2017. febr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Kylo renátát jobban gyűlölöm,jar jar a 2.
2017. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

"Ez most komoly? :D"


Hát nem tudom, jobb kérdés, hogy ez a kérdés komoly-e? Egy Star Wars rajongó, aki nincs tisztában Jar Jar utálatával kissé olyan, mint egy második világháborút kutató történész, aki ne hallott volna Hitler nem éppen kedves munkálkodásairól. Hogy létezhet egyáltalán ilyen?


Mert Jar Jar nemcsak a Star Wars, de a teljes filmtörténelem egyik -- ha nem A -- legutáltabb alakja, a félresikerült reklámkabalák abszolút mintapéldája. Történeti szempontból felesleges, karaktere irritáló, megvalósítása teljesen elüt a filmek hangulatától, kinézete, viselkedése, primitív "humora" és túlanimáltsága megbotránkoztatók és számos kellemetlen témát vonnak magukkal, úgymint a rasszizmust.


Jar Jar meghatározó jegye, hogy népszerűtlen, még a Wikipédiás cikke is rögtön a bekezdésben említi, hogy mennyire rühellik. És ez így van azóta, hogy kijött a Baljós árnyak előzetese, tehát már a film kiadása előtt a gyűlölet célkeresztjében állt, és azóta onnan egy centit se tágított.


Tehát megint megérdeklődöm: Ez a kérdés tényleg komoly lenne, vagy csak egy szokatlanul kevés helyesírási hibával megírt troll kérdés?

2017. febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kevesebb véleményt olvasok, mint mások, nem vagyok az a fajta típus, aki mások szaván csüng. Eddig fórumokon szinte csak pozitívumokat olvastam róla. Wikipédiát nem olvasok, így nem tudom az mit írt róla.


Én az a fajta Csillagok háborúja-rajongó vagyok, aki inkább a könyvek olvasásával foglalkozik, mint mások véleményével. Ezért is lepett meg, hogy negatív kritikával illetik.


Szerintem aranyos és szeretetreméltó karakter Jar Jar Binks. Jelleme és jelenléte számomra színesebbé teszi a Csillagok háborúja-univerzumot.

2017. febr. 21. 02:18
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

"Eddig fórumokon szinte csak pozitívumokat olvastam róla."


Linkeld már be azokat a fórumokat.:D


Nem tudom mi a meglepőbb, az hogy Jar Jar valakinek az egyik kedvenc karaktere legyen, vagy az hogy nem hallott még a Jar Jar-t övező utálatról.

2017. febr. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem mindenki utálja, aki elmúlt 8.
2017. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2017. febr. 21. 13:57
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Azon a fórumon összesen 1 db pozitív vélemény van róla..:D


Lehet hogy burokban éltél eddig. Hidd el a fanok 99%-a utálja.


Több internetes lap is megválasztotta minden idők leggyűlöltebb filmes karakterének.

2017. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!