Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jar Jar Binks karakterét...

Jar Jar Binks karakterét tényleg gyűlölik a Csillagok-háborúja-rajongók?

Figyelt kérdés

A Dice and Sorcery blogon olvastam azt, hogy Jar Jar Binkst a rajongók gyűlölik: [link]


Ez most komoly? :D Tényleg sokan gyűlölik Jar Jar Binks karakterét? Az elmúlt több, mint egy évtizedben egy árva rossz szót, gyűlölettel teli megjegyzést sem hallottam/olvastam Jar Jar Binksről az interneten és a valós térben, pedig én is Csillagok háborúja-rajongó vagyok már emberemlékezet óta, s számos véleményt olvastam a Csillagok háborúja univerzummal kapcsolatban.


Mellékesen Jar Jar Binks az egyik kedvenc karakterem az előzménytrilógiából, nem is értem mi olyan nagy gyűlölni való van benne. (Lehet, hogy bennem van a hiba, de egyik karaktert sem vagyok képes gyűlölni a Csillagok háborúja univerzumban.)



2017. febr. 20. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Szeretem a Star Warst. Én speciel nem gyűlölöm, csak érthetetlen számomra, hogy miért kellett ennyire idétlenre/debilre írni a karaktert.


Anyám viszont imádja. :D

2017. febr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerint biztos, hogy burokban éltem. Szinte nincs olyan ismerősöm, akit érdekelne a Csillagok háborúja, így nincs kivel véleményt cserélnem. Wikipédia és mások véleménye helyett szinte inkább a Csillagok háborúja-könyveket bújom.
2017. febr. 23. 22:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Én rég elmúltam 8, de nevetni is tudok Jar Jaron. Én se a kakiba lépes részeken, az nem is tudom minek kellett. De van egy-két megszólalása, amin nevettem.


Az első fél órában nincs vele bajom, az elmegy hogy ügyetlen meg száműzték, utána csak az zavar, hogy nem próbál meg nem elejteni dolgokat, ugyanúgy ügyetlenkedik.


Meg az szerintem bátor dolog, hogy visszamegy a gunganekhez (2x is).


Anakint kevésbé kedvelem (értsd borzalmas szövegei vannak és még csak nem is a "Te angyal vagy?"ra gondoltam).


Sokkal jobban utálok mindenkit a Klónok támadásában. Mindenki rideg, unott, alig csinál valamit vagy panaszkodik. Samuel Jacksom itt is rossz választás.

2017. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én sem utálom őt
2019. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!