Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Shadowhunters és Végzet...

Shadowhunters és Végzet ereklyéi rajongók, lesz esély arra, hogy Izzy és Raphael között lesz valami? 😍

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ebből a sorozatból annyi mindent kinézek már, hogy szerintem nagyon valószínű. A könyvvel már úgyse foglalkozik senki, úgy hogy...
2017. febr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem unalmas lenne, ha ugyanaz lenne, mint a könyv..nem kell egyeznie vele
2017. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Spoiler!!!A konyvben nm jonnek ossze mivel,Raphael meghal.A sorozatban nem tudom,de azert az ilyen fobb cselekmenyeket szerintem nem annyira valtoztatjak meg ,bar A sorozatban Jocelyn is meghalt,de a konyvben nem,szoval nem tudni.

U.Sz.:en is azert nagyon szeretnem ha osszejonnenek,olyan cukikkk

2017. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon remelem, hogy igen!!
2018. jan. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem (90%)nem mert SPOILER a könyvben Raphael aszexuális de a sorozatban is utaltak rá mikor Raphaelt meg akarta csókolni Izzy hogy ez nem lehet mert hogy ő neki nem számít a szex, vagy vmi ilyesmit mondott SPOILER VÉGE
2018. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit hozzá tennék, hogy sztem nem is lenne értelme őket össze hozni mert ha a könyveket nézzük akkor SPOILER Izzy majd Simon menyasszonya lesz SPOILER VÉGE. Igazából nem tudom mennyire lesznek hűek a könyvhöz. Am meg nektek Izzy vagy Clary a szimpibb? Nekem Izzy
2018. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lexa_ válasza:
nagyon remélem....a második évad vége felé azt hiszem 19 részél mikor beszélgetnek nagyon úgy jön le hogy ha ennek vége....(mármint a harcnak)meg mikor mondja raphael,hogy tudja h ez több mint vérszívás és azt mondja rá izzy hogy tudja.....szoval......nagyon is van rá esély...remélem Aa 3 évadba lesz valami.... :D
2018. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát a könyvbe Raphael meghal és Izzy Simonnal jön össze, de a sorozat mindenhol mas mint a könyv, szóval van rá esély
2022. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!