Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van ilyen tv adó/csatorna?

Van ilyen tv adó/csatorna?

Figyelt kérdés

Igazából olyat keresnék ahol CSAK is kizárólag a kdramák vannak, másnéven koreai filmek/sorozatok...

Próbáltam ennek kicsit utána nézni, mielőtt valaki azt írná hogy "Először nézz utána...

Biztos választ sehol sem találtam, csak úgy érzem hogy sajna olyan adó ahol CSAK azok vannak, nincs...


Viszont én anno néztem 1 koreai sorozatot, aminek már a címét nem tudom... mindegy...

a lényeg, hogy tudtok olyan tv adót/csatornát, ahol azért gyakran vannak koreai filmek,sorozatok? És ahol esetleg szoktak újak is lenni? [Tehát pl, nem csak 1 féle megy ]...


Ha igen akkor megtudnátok mondani a TV adó/csatorna nevét, a film/sorozat címét/címeket, és esetleg azt is hogy hánykor kezdődnek, és milyen napokon? :)

Köszönöm Szépen!!! ♥



2017. márc. 2. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A Duna TV-n szokott néha menni.

Pl nemrég leadták az Empress Ki-t (A császárság kincse) ami azért viszonylag új, plusz a Palota ékkövét is vetítették tavaly.

Ezen felül a Stroy 4 tavaly a Hwajeong-ot (A fény hercegnőjét) mutatta még be, az Izaura TV pedig a Dong Yi-t A királyi ház titkai címmel.

Jelenleg viszont ahogy nézem egyik csatornán sem megy koreai sorozat. :(

2017. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na a Palota Ékköveit néztem én ... [asszem] :D

Óóó..értem ez szomorú, de köszönöm a választ..hát remélem majd azért a közel jövőben még lesznek koreai filmek/sorozatok a tv-ben :DD

2017. márc. 3. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!