Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legvalószínűbb...

Melyik a legvalószínűbb karakter, aki Snoke vezér valódi énje lehet a Star Warsból?

Figyelt kérdés

Ilyen alternatívákát hallottam már:

*Jar-Jar Binks

*Mace Windu

*Ezra Bridger

*Darth Plagueis

*Jabba a hutt

*egy új karakter

Ti ezek közül melyiket tartjátok a legvalószínűbbnek? Melyikről mit gondoltok?



2017. márc. 6. 21:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
53%
Az utóbbira több esély van.
2017. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is Plagueisre van a legnagyobb esély, utána az, hogy egy teljesen új karakter, utána meg vagy az inkvizítor vagy Windu (bár őt kétlem :D)
2017. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Windu meghalt.
2017. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
Maulról is sokáig azt hittük.
2017. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%
Maulról kár beszélni. Csak a gyerekeknek készült rajzfilmsorozatokban és pár képregényben élte túl a félbevágást. Sosem jutna eszükbe ezt felhasználni az új trilógiában, mert a nézők nagy részének fogalma se lenne hogy kerül oda.
2017. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%

Jar-Jar: Már mindenki ismeri azt a városi legendát, hogy Lucas eredetileg egy rejtőzködő Sith nagyúrnak szánta Jar-Jar-t, csak akkora utálat övezte a karaktert, hogy emiatt inkább csökkentették a szerepét, és elvetették a dolgot. Nos ha ez így is volt, szerintem a Disney nem lépi meg azt, amit még Lucas sem mert. Szóval szerintem esélytelen.

Mace: Ebben a pc világban esélytelen, hogy egy fekete karakterből egy összeaszott fehér űrlényt csináljanak. :) De viccet félre téve, szerintem ez sem esélyes.

Ezra: Ez eléggé kézenfekvő megoldás lenne, hiszen erőhasználó, Disney karakter, tehát a kánon része. De szerintem kiszúrás lenne azokkal szemben, akik nem nézik az animációs sorozatot, amit egyébként is - ahogy hallottam - inkább gyerekeknek szántak.

Plagueis: Ez eléggé adná magát, és szerintem az sem akadály, hogy a Legends-ben nem így néz ki a karakter.

Jabba: LOL. Erről most hallok először. Szerintem max poénnak jó.

Egy új karakter: Sanszos, hogy így van, hisz Serkis is ezt nyilatkozta. Persze lehet, csak félrevezetésből.


Én egy olyan érdekes teóriát hallottam eddig, amely szerint Snoke egyike volt azoknak a jedi tanoncoknak, akiket Anakinak ki kellett volna végezi a Jedi templomban, csak valahogy túlélte (elrejtőzött, elmenekült, nem kapott halálos sebet stb.).

2017. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy Darth Vader félmunkát végzett volna.
2017. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
28%

17


Hát, az egyik kölköt a Klónkatonáknak kellett megölniük, emlékszel? Azt, aki megmentette Organa szenátort, és akit amúgy Lucas fia alakított.

Szóval azért jobban is végezhette volna a dolgát Vader akkor.

2017. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaa

Azt hittem, annak a jelenetnek a kölykeire gondoltok amit Kenobi visszanézett. De igazad van, rengeteg kölyök volt ott, az egyik simán túlélhette.

2017. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%

plaguestől eléggé karakter idegen lenne,ha egy félkegyelmű lenne az első harcosa kylo személyében,hisz ott van a nevében is,hogy bölcs plagues.

ezért valószínűbb,hogy egy gyengébb erőhasználó snoke és legközelebb ehhez a pörgő fénykardos inkvizítor áll,úgyhogy ő a legvalószínűbb,ha nem teljesen új karakter lesz.

2017. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!