Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter és az elátkozot...

A Harry Potter és az elátkozott gyermekből van/lesz film?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos.

Mert hatalmasat tudnak rajta kaszálni kevés energiabefektetéssel.

2017. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Remélem. és azt is, hogy normál epikus formában is megírják, kiadják majd.
2017. márc. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemhinném. Színdarabnak készült, és ha akarnának is filmet belőle, az eredeti szereplők már nemhiszem hogy vállalnák. Nélkülük meg nem lenne az igazi. Szerintem.
2017. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Ha ezt a kérdést nem láttam már száz helyen, akkkr egyen sem. Nyilván nincs belőle film, nézz már utána ember!!! Azt, hogy lesz-e, senki nem tudja, de nem valószínű. Semmi értelme itt ostoba pletykákkal dobálózni, az összes előttem válaszoló is csak találgatásokat, és fele igaz, fele nem cikkeket terjesztenek. Mivel ez egy színdarab, ezért nem valószínű. Főleg, hogy a régi színészek közül biztosan nem vállalná újra az összes. (Mint pl. Daniel Radcliffe... Ezt BIZTOSAN tudom)

Egy szó mint száz: a kérdés értelmetlen, magyarok lévén az összes többi válaszoló is csak annyit tud mint te (azzal a különbséggel, hogy ők utánanéztek)

2017. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

én is utána néztem, nyilvánvalóan:) nem ez az oldal az első amit megnézek,

de minden híroldalon mást láttam és ezért kérdeztem. de köszönöm a kioktatást

2017. márc. 9. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Bármikor;)
2017. márc. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyébként továbbra sem értem a logikád... egyrészt, ha olvastál cikkeket, akkor tudhatnád, hogy még nincs film...

másrészt.olvasol cikkeket, mindegyik mást tartalmaz és idejössz megkérdezni, hogy ugyanezen KÜLÖNBÖZŐ cikkek tartalmát meghallgasd, csak tőlünk.

de áh, mindegy is, úgyis hiába magyarázok, csak lepontoznak itten, aztán meg leszarnak..

2017. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Azt olvastam hogy az iro kimondta hogy nem lesz belole film
2017. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Rowling már csomószor leírta hogy biztos hogy nem lesz belőle film, mert ez színdarab. Viszont a Legendás állatok és megfigyelésüknek lesz több folytatása is. Személy szerint én is örülnék ha lenne film de sajnos erre vajmi kevés esély van.
2017. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7- es vagyok. Utolsó... Egyetértek :) Jó lenne, de nincs esély. Az FB viszont naaaagyon jó
2017. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!