Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a régebbi...

Mi lehet ennek a régebbi fantasy filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Legalább 5-6 éve láthattam a filmet, és most eszembe jutott és nem hagy nyugodni. Arra emlékszem, hogy többször is ment a tvben, szóval az is lehet, hogy sorozat...

Főszereplője egy fiatal, hosszú barna hajú férfi (egész helyes), és egy állig érő hajú kisfiú, barna ruhában. Velük van még egy talán szőke lány, annyit tudok, hogy rövid haja van és kicsit fiús. Az elején a kisfiú egy fánál áll és beszélget vmivel, és van nála egy kis barna erszény amit nagyon óv mindenkitől, egészen a történet végéig. Valamit keresnek, az egész cselekményen át gyalogolnak. Eljutnak egy erdőbe, ahol van egy nő, talán a hosszú hajú pasas anyja, de nem vagyok biztos benne, boszorkány. És a gömbjében látja azt a férfit a lánnyal. Megmásznak egy hegyet/dombot és minden szürke, és körülöttük halott kővé vállt emberek vannak, előttük meg egy épület. Elindulnak és ezek a halottak felélednek és elfogják őket és beviszik az épületbe. A kisfiúból előjön egy lény, ha jól emlékszem alacsony és csúnya és gonosz. a kissrác meg sárga virágok közt lebeg és megfog halni. Kiderül, hogy végig ez a gonosz lény volt a gyerek, ő miatta kerültek el oda. A férfit meg a nőt bezárják, és nagyon szomorúak és kiszabadítják egymást és csókolóznak, de megtámadja őket egy húsevő növény. A végére nem emlékszem meg az egész nagyon hiányos, mert nem a teljes filmet láttam.

Aki tudna segíteni annak nagyon nagyon hálás lennék! :)



2017. márc. 11. 13:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!