Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc horrorfilmetek?

Kedvenc horrorfilmetek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 21:38
1 2 3
 1/24 Dongaben ***** válasza:

[link]


Nem vagyok nagy horror rajongó, de ez jó...!

2017. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
the visit-et ajánlom.
2017. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
6%

Rengeteg horror filmet láttam 13 éves vagyok de eddig se ijesztettek meg. Viszont ezek amik talán v mennyire jók voltak ez nagyon jó toplisa nem sorrendbe csak úgy:



Rémállom az elmutcában 1984

Horror a szaharában

Dermesztő szél

Insidious1/3 mert a 2 szar

Hívatlanok elhagyott szoba

A rettegés háza

Gothika

Ház a kísértet hegyen

A sejt

Ragyogás

Az egédzség ellen szere

Varázsgomba

Shurrer

Az őrület torkában

Az átok 1-2-3

A harag= japán átok

A szem eredeti de a remaek is jó.

Jessabelle

Sinister

Az erdő

Ezek a legjobbak kb

2017. márc. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Vámpír (Dreyer, 1932)

Pszichó (Hitchcock, 1960)

Iszonyat (Polanski, 1965)

The Rocky Horror Picture Show (Sharman, 1975)

Radírfej (Lynch, 1977)

Hatodik érzék (Shyamalan, 1999)

2017. márc. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

ImIstenVok, ez gyakorlatilag ízléstől függ, kinek mi jön be!


Amiket eddig láttam, legjobban ezek jöttek be:


Amityville Horror - A rettegés háza

Silent Hill - A halott város

Halottasház (Mortuary)


Vannak még, amik tetszettek, és néhol horrornak is írják őket, de szerintem túlzás, inkább csak erősebb thriller:


Godsend - A teremtés klinikája

A szellemváros rejtélye

2017. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
7%

A szellem város rejtélyét meg a hallotas házat nem láttam. A rettegés háza én toplistámon is van. A teremtés klinikájára 7 éves koromba kapcsoltam tvbe és féltem.

De meg néztem úgy 1-2 hónapja és egyátalán nem volt semmi 1/2 jobb jelenetet kivéve. Amúgy a képzelődős jelenetnél féltem. A silenthillt meg láttam toplistámba nem jutott be de tetszett. Amúgy olyan horror filmet nem ismersz ami a egyértelműen olyan félelmetes, hogy mi

2017. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Xd véletlenün el küldtem. Azt akartam kérdezni, hogy olyan horror ami kivelétel nélkül mindenkinek top 1? Nincs olyan?
2017. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.


ImIstenVok listájáról eddig 2-t láttam: A rettegés háza nálam is toplistás, viszont A harag = japán átok tényleg nem nagy szám, mindkét részén kicsit bealudtam, és nem csak az álmosságtól, hanem maga a film is kissé unalmas volt. A Rémálom az Elm utcában-t még nem láttam, de egy eléggé ismert film, talán nem véletlenül emlékszik rá olyan sok ember! Illetve bár még nem láttam, de a tartalma alapján érdekesnek tűnik a Sinister is, tehát szerintem nem olyan rossz lista!


Ezen kívül eszembe jutott, hogy a tartalma alapján mindenképp érdekel Az árva és az Annabelle.

2017. márc. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
20%
Azok a filmek voltak szarok amiket te írtál. A psychot láttam. A radír fejet most néztem meg amitől elment az étvágyam köszi hogy ilyen szart megnéztem miattad. A radírfej beteg és nyomasztó és néhol igen csak ijesztő de leginkább beteg a vége felé nem értettem és nem élvezhető. Amúgy én sem a jumpscares szarokat szeretem. Az én listámon max 1-2 jupmpscares van a többibe is lehet jupmpscare de azokban nem az a lényeg. És a klasszikusok szarok fogadd el. Van néhány a listámon ha a 80anas filmek annak számítanak számodra. Viszont 60as 70esek nincsenek a listán bár a Rosemary gyermekén gondolkoztam. A radírfej meg hát talán be kerülhetne mert én ide lrginkább az ijesztőket teszem de ez annyira élvezhetetlen volt és a hangulatomat is elbaszta úgy hogy annyira ijesztő nem volt hogy, így is betegyem. Az én listámon meg minden film jó.
2017. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Látta valaki: Az emberi szazlabu?? Na az aztan gusztustalan, gyerekek...
2017. márc. 20. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!