Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc horrorfilmetek?

Kedvenc horrorfilmetek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 21:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ezt most 6-osnak írom. A japán átok nekem is kicsit unalmas volt de voltak nagyon jó részei és nem olyan sokat kellett benne unatkozni. Mondjuk gondolkoztam hogy betegyem vagy se de inkább betettem mert jó film. Ja amúgy a japán átok 2őt hol nézted meg? Én kerestem de nem találtam.
2017. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én még nem de tudom mi van benne. Amúgy a vomit gore thriology durvább.
2017. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%
Az emberi százlábúból a 2 sokkal durvább mint az 1 állítólag. A 3at meg még nem tudom milyen.
2017. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#9-es vagyok..

ImIstenVok


Az látom nem tűnt fel hogy nem én írtam #4-es választ :DD Továbbra is azt mondom, hogy 13 évesen inkább ne írj listát, ne nézz horrort ha nem érted őket, mert a horrorokat, nem kisgyerekeknek csináljak.. és az, hogy 13 évesen te akarod megmondani hogy a klasszikus filmek "szarok" az gáz és nevetséges azért... nem véletlen van ott a 18-as karika mindegyiken... Gyerekfejjel lehet nekem se jöttek volna be a régi idők filmjei, de attól mert még neked vmi nem tetszik nem kell leszarozni, főleg nem a régi idők mesterműveit.. Elárulom neked ha ezek a filmek anno nem készülnek el most nem lennének ezek a műfajok, amik most... Nem beszélve az 1960as Psycho-ról, ott kezdődött minden, az thriller, a többi thriller csak ennek a másolata.. persze ez még nem zárja ki, hogy most is jó filmek szülessenek ebben a műfajban, de amikor valaki leszarozza ezeket a filmeket mert még nem érti, az erős... :DD

2017. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
5%
Jó értem hogy neked tetszenek a klasszikusok.Nem a te hibád hogy pocsèk az ízlésed megértettem hogy a szar filmeket szrereted. Amúgy hogy a klasszikusok szarok felnőttek is sokan mondják valkinek tetszik valakinek nem.Viszont nen véletlenül szokták azt mondani horrorokra hogy eljárt felette az idő mert a klasszikusok nagy része gyengébb mint a mostaniak A psychón pedig mit ne értenék??Egyszerű a története. A mai filmek viszont sokkal jobbak szerintem de az én listámról amúgy hány filmet láttál? Vagy egyiket se mert a jó filmeket messze elkerülöd? Amúgy ahogy te is montad a psycho az csak thriller és nem igazán horror.
2017. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Van 3. Resze is? Azt hittem csak 2
2017. márc. 20. 21:43
 17/24 anonim ***** válasza:
38%
Ja 2015be jött ki.
2017. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ragyogás

Alien

Halloween (az eredeti 1978-as, a többi vacak)

Radirfej (de ez nem annyira horror, inkább csak szürrealizmus, de szerintem felér egy horrorral)

Cloverfield és Cloverfield Lane 10.

2017. márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó válaszoló ezek közül a coverfilld lane 10 szar a haloween alien elmennek de nem túl jók. A ragyogás nálam is toplistás és a radír fej inkább beteg.
2017. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%

Kedves imistenvok!


Nem érdekel a véleményed, mert egy senki vagy.


Cső

2017. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!