Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc horrorfilmetek?

Kedvenc horrorfilmetek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 21:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Na nem igaz hogx minden kommentemet letiltják. Na m1 te tudodom hogy senki vagy ha megtalállak kínhalált halsz. Amúgy azt hogy én egy isten vagyok rosszul írtad le. Nézd vissza.
2017. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Direkt irtam kis betűvel:)

Hány kiló vagy?:)

2017. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

ImIstenvok: Mindenkinek más az ízlése. A Radírfej c. film tényleg "beteg" és szürrealista, ahogy mondod, de ettől nem lesz rossz, sőt... Elgondolkodtat és nyomot hagy benned, ez lenne a célja. A mostani horrorfilmek meg semmi ilyesmit nem adnak, megy a kaszabolás ezerrel, tipikus hülye p*csa karakterekkel és tipikus, sablonos sztorival körítve. Ha neked ezek tetszenek, hajrá, nézd, de nem leszel attól menő, ha a felhypeolt, sablonos műsztorikat nézed, horrorna titulálva. Pláne ilyen borzalmas helyesírással, fogalmazással. Az írásaidból süt az egoizmus és nagyképűség, de mire fel, basszus? Oltogatod a válaszadókat, rosszízlésűnek titulálod őket, magad meg istennek állítod be. Undorító kis csicska vagy. Menj szépen a sarokba barbizni, neked még nem való horrorfilm. :)


Kérdező: Nem szeretem túlzottan a horrorfilmeket, de ezek fogtak meg legjobban:

-Sikoly-széria

-Végső állomás

-Az árva


A Végső állomásnak szerintem jó sztorija van, bár szerintem nem túl horroros, max. thriller.

A Sikoly-szériát még egész kicsiként láttam, azóta félek a sötétben és a sorozatgyilkosoktól is. :/ Most visszanézve bár nevetek rajta, de a félelmeim felerősödnek...

Az árva c. film is inkább thriller, de rám hatással volt, az biztos! Kétszer is megnéztem egymás után. :)

Az emberi százlábú és a Szerb film szerintem nem ijesztőek, szimplán undorítóak. Nekem elég volt mindkettő ismertetőjét elolvasni, máris elkapott a hányinger. Ha van is benne félelmetes dolog, az szerintem maga az ember, aki kitalálta, és az az ember, aki megfilmesítette.

Ezenkívül sokan szokták ajánlani a Philosophy of a knife(Egy kés filozófiája) és Salo, avagy Szodoma 120 napja című filmeket. Remélem, azért tudtam segíteni, az offért pedig bocsi, de nagyon idegesít ez az "ImIstenVok" (Én vagyok Isten Vok? Grat a felhasználónév választásához, """barátom"""! :D)kölyök.

13/L

2017. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Srácok! Béküljetek ki szépen, hiszen nem vita miatt irtam ki a kerdest!!
2017. márc. 28. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!