Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti milyen Star Wars mellékszál...

Ti milyen Star Wars mellékszálról szeretnétek, hogy film készüljön?

Figyelt kérdés

A legutóbbi Star Wars film, a Zsivány egyes, szerintem az egyik legjobban sikerült Star Wars film lett (ellentétben az Ébredő erővel, ami szerintem nagyon gyenge volt). A film nézése után elgondolkodtam, hogy lehet, hogy ezekben a mellékszálakban sokkal több potenciál rejlik már, mint magában a főszálban.


A következő mellékszál Han Solo története lesz ugye, nagyon remélem, hogy azt is sikerül ilyen szépen bele illeszteni a történetbe, mint a Zsivány egyest, ami lényegében közvetlenül az Új remény előtt játszódik, és annak a filmnek is utólagosan új értelmet adott. Bár kicsit tartok tőle, hogy a Han Soloval kapcsolatos eseményeket a fő szálhoz nehezen lehet majd hozzá illeszteni ilyen mértékben, de ne legyen igazam :)


Személy szerint én egy Vader filmre lennék a leginkább kíváncsi. Ugye a Sith-ek bosszúja végére megkapta a híres páncélját, viszont akkor a Galaxisban még a Vader név nem mondott senkinek semmit. Így arról néznék meg egy sötét hangulatú filmet, hogy hogyan vált belőle a Galaxis egyik legrettegettebb ura. Mit szóltok, róla? Ti miről néznétek meg egy filmet?



2017. márc. 18. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

most utánaolvastam a kánon bane-nek,hát tényleg jól le lett butítva,meg a kultikus kinézete is más.

úgy látszik,hogy a készítők vaderen kívül nem igazán kedvelnek más sitheket,ha az sw világ egyik legnagyobb ikonjával ilyen lazán elbánnak.

2017. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy klónról/osztagról filmet, esetleg sorozatot. Amolyan Republic Commando hangulatban. Mondjuk a 3-4. Rész között, vagy a harmadik eseményei alatt. Legyen ő/ők közkatonák vagy magasabb rangú tisztek stb. Egy komorabb hangvételű dolog nagyon adna az érzésnek. Esetleg egy Coruscanti egységből, mondjuk valamiféle rend fenntartó csapatból/ról, vagy esetleg valamelyik központibb szerepet játszó osztagról. Ahogy a Köztársaságból Birodalom lesz egy klón szemszögéből, vagy valami hasonló, a háború koszos mocskos oldala amilyen a Rogue One-ban is volt.
2017. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy igazi akciófilmet a Delta osztag főszereplésével.
2017. márc. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

amúgy tényleg.

amiből még itt meríteni lehetne és terveben sincs az a sidious/plagues előzmény és a republic commando mandalori identitású skirata vezette klónjai filmek.

utóbbi elég jó lenne,mind témában ami a rabszolga dolgot elég durván feszegeti a brutál akciót tekintve és a szent jediket is egészen másféle szemszögből mutatja be.


a han solo sztori bevallom engem nem érdekel.

a boba fett viszont várós.

2017. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Örülnék egy The Force Unleashed folytatásnak, de mivel a Disney mindent elszúrt, erre nem nagyon van esély.
2017. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1. A sithekről

2. A régi köztársaságról

2017. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!