Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogyan fejeztétek volna be...

Ti hogyan fejeztétek volna be a Született feleségeket?

Figyelt kérdés

Mivel ez a befejezés k..va szar volt! Mind a négyen elköltöznek máshová, nem tartják a kapcsolatot (pedig megígérték, hogy mindig lesznek majd pókerpartik ;( ) Semmit nem tudunk a Scavo gyerekek jövőjéről, Bree gyerekeiről, Julie-ról.......


Én úgy csináltam volna, hogy boldog legyen, így is volt sok szenvedés, a legutolsó rész lehetett volna boldog!

Például:

1.Nem költöznek el, hanem együtt öregednek meg, minden hétvégén pókerpartit tartanak.

2.Elköltöznek, de találkoznak, összejárnak, tartják a kapcsolatot.

3.Julie és Porter összeköltöznek és közösen nevelik a lányukat.

4.Minden szereplőről megtudjuk, hogy hogy alakul a jövője (és lehetőleg boldogan)


2017. márc. 30. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Észak Korea rájuk dob egy atombombát. :D
2017. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat!
2017. márc. 30. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért lássuk, ez így életszerűbb. A valóságban is gyakran előfordul, hogy soha nem hallunk többet azokról (vagyis hát megszakad velük a kapcsolatunk), akik évekig a barátaink voltak.
2017. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*A legtöbb sorozathoz képest meg azért eléggé korrekt bejezés volt.


Ha tényleg xar bejezést akarsz látni, akkor nézd végig a Dextert vagy a True blood-ot. Azoknál a hajad is kitéped.

2017. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, de lehetett volna boldogabb befejezése is! :( Vagy csinálni egy különkiadást, ami 3-5 évvel később megmutatja, hogy egy hétvégén pl: Lynette-ék házában összegyűlnek és elmesélik, hogy milyen mostanában az életük! Legalább is én így csináltam volna!
2017. márc. 31. 07:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon keserédes véget ért, de valahogy úgy érzem, hogy ez így rendben volt. Nekem nem tetszett volna, ha egy giccses szokványos amcsis befejezést kapunk. Azt hiszem már az elejétől kezdve lehetett számítani rá, hogy nem egy csupa rózsaszín sorozatról lesz szó. Nem illett volna hozzá.

Nagyon szép lett volna tényleg ha mind egy utcában maradnak és együtt öregszenek meg, de hát nem így lett.

Viszont abban egyetértek, hogy tényleg találkozhattak volna később ha nem is sokszor, de évente, két évente egyszer egyszer. Lehetett volna egy ilyen zárójelenet, mikor a megöregedett Bree épp ücsörög egy kávézóban 70 évesen pl New Yorkban, ahol várja hogy a barátnők megérkezzenek és már épp csalódna, hogy nem jönnek mégsem, aztán késve ugyan de megérkeznek a többiek is veszekedve, tolakodva, öregen és ráncosan. Egy ilyen jelenetnek nagyon örültem volna, vagy legalább egy összefutós résznek évekkel később :(

2017. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szeritnem így is boldog lett a vége, hisz gondolj bele... Lehet hogy szétszakadt a banda de ha a szereplők saját érdekeit nézzük mindenkinek sikerült megvalósítani az álmait, és boldogan élt a párjával.
2020. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!