Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok néhány mesét technológ...

Írnátok néhány mesét technológia kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Azt szeretném ha javasolnátok néhány kaland mesét, vagy akció mesét, aminek nagyban köze van a technológiához, jövőhöz, a fejlődéshez, stb. Ilyen például az Asztro fiú, Hős 6 os, Robinson család titka, kb ennyi jut eszembe, de akinek valami beugrik, és van kedve segíteni, nyugodtan írja le azt amit nem soroltam fel :D Mellesleg technológia, kaland, de fantasy is szóba jöhet, illetve a steam punk stílust is nagyon kedvelem :P A lényeg nálam a jó sztori lenne, az érdekesen felépített világ, a látvány. Előre is köszönöm mindenkinek :)
2017. ápr. 13. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Húh, még kiskoromba nagy kedvenc volt a Robot Boy :D
2017. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanéztem, mert nem ismerem :D És érdekesnek tűnik, de mondjuk elfelejtettem leírni, hogy a modern technológiákkal készült meséket jobban szeretem :S Viszont köszi a választ :)
2017. ápr. 14. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:

9

Inkább belinkelem, hátha nem jössz rá, de tényleg ennyi a címe. :)

[link]

2017. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez eléggé érdekesnek tűnik :D
2017. ápr. 14. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Microbi?
2017. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huh, jó régi, de szerettem :D Ezzel együtt a Mézga családot is, de leginkább a kapcs-ford sorozatot :DDD
2017. nov. 15. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!