Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mennyire ijesztő...

Szerintetek mennyire ijesztő a Vámpírnaplók című sorozat? A PLL-t is nézem eleinte néhány résznél féltem de már nagyjából megszoktam. Szerintetek érdemes elkezdeni a Vámpírnaplókat? 14/L

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ijesztő, nekem a PLL sokkal félelmetesebb volt, mert az thrilleres beütésű, a Vámpírnaplókban pedig max repül egy két fej, tehát inkább undorító, mint ijesztő, de az sem jellemző rá. Az első két évadban van egy kis vér, úgy emlékszem, de utána átmegy inkább romantikusba. :D

De ez csak az én véleményem (bár nem bírom a horror filmeket, félni szoktam, így valamennyire bízhatsz bennem), van egy barátnőm, aki azért nem nézi, mert ő félt.

De kezdd el, az nem árthat. Nagyon jó kis sorozat, csajos, én imádom.

2017. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én nagyon nagyon imádom!végig is néztem. én bírom az ijesztő filmeket. nagyon változó ilyen szempontból a sorozat, mert van benne olyan rész ami egyáltalán nem ijesztő, viszont van olyan is ami, ha nem bírod a vért akkor inkább ne nézd. mert hát hogy is mondjam...ezek vámpírok meg majd később vérfarkasok és azok pusztítanak rendesen. nem akarlak elijeszteni tőle, de a vérfarkasok úgy változnak át benne, hogy eltörik minden csontjuk alakulás közben. és itt nem a látvány az ijesztő, hanem a tudat... a PLL pedig egyáltalán nem ijesztő. de szerintem nézd a vámpírnaplókat mert írtóóóó cuki párok vannak benne és awww
2017. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Inkább a Spartacust meg a Banshee-t kerüld, azok neked még durvák.

2017. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)) hát a vért sem bírom annyira meg igazából elég félős típus is vagyok de azért lehet hogy belenézek
2017. márc. 13. 20:37
 5/9 anonim válasza:
Dehogy ijesztő, a legjobb sorozat, csak sajnos vége. A Pll-t is nezem, abba valaminek felelmetesnek kéne benne lenni? Egyébként nyugodtan nezd, semmi nincs benne ami olyan, nem fogod megbanni!
2017. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ijesztő, én 13 voltam amikor elkezdtem és nem bántam meg, csak ajánlani tudom:)

Véres rész sok van benne de azok se undorítóak vagy félelmetesek, hiszen ezt kicsik is nézik.

17/l

2017. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 15. 13:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Elkezdtem a Vámpírnaplókat és eddig imádom! :))
2017. márc. 17. 21:07
 9/9 tvd fangirl válasza:
En 6 evesen neztem a tvd-t, elejen feltem de mar a kedvenc sorozatom 😍 A pll-t iden kezdtem de mar vegigneztem es imadom
2017. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!