Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek én vagyok az...

Szerintetek én vagyok az egyetlen akinek jobban tetszik a Csillagok háborúja új trilógiája, mint az eredeti?

Figyelt kérdés

Az új alatt a Baljós árnyakat, Sithek bosszúját mega Klónok támadása részeket értem.


Én jobban szerettem a szereplőket, a látványt meg mindent. Igaz, hogy úgy nézett ki mint egy pc játék 2004-ből, de a design (szerintem) jobb volt. Sőt a történet is jobban megfogott. Luke egyszeűen nem érdekelt, számomra ellenszenves volt.

Ha ránézek az eredeti trilógia bábjaira rosszul vagyok. Annyira csúnyák meg viccesek.

Véleményem szerint az első trilógia túl korán jelent meg. 2000 környékén kellett volna meg kezdeni a forgatását.



2017. ápr. 20. 19:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amúgy a régi trilógiában nem klónok vannak


Nekem is jobban tetszik az új trilógia, mint az eredeti, de gondolom azért, mert én akkor voltam kicsi, amikor az újat készítették, és mikor a régi ment, még nem éltem, gondolom te sem, ezért nem is szereted, aki élt már akkor, amikor az Új Remény ment a mozikban, annak egészen máshogy hatott, mint neked, így 30 évvel később megnézve

2017. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem az összes egyformán tetszik.
2017. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

a régiből ami jó volt az vader,a császár jelenetei a jedi visszatérből,boba fett és jabba.

Meg a nagy fordulat,hogy én vagyok az apád.

úgyhogy én is mindig az előzményt nézem,szerintem is jobb.

2017. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen.


A korosztályomból szinte mindenkinek az előzmények jönnek be. Nekem viszont az eredeti trilógia a kedvencem. Igaz, nem éltem még akkor, amikor forgatták, de engem az eredeti trilógia fogott meg jobban. Szerintem abban jobbak a karakterek, és mindhárom epizód forgatókönyve jól meg van írva. Tudom, azokban is van hiba, de nem érdekel. Úgy szeretem őket, ahogy vannak.

2017. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem érdemes összehasonlítani, mindegyikben van valami amit lehet szeretni.
2017. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Akinek az új 3 rész tetszik azok valójában nem ismerik a star warst sõt utálják. A.disney fele sw filmek meggyalázzák a szat wars világát. Tele ellentmondásokkal tehetségtelen semmitmindó karakterekkel törénettel. Semmi magasztos epikus sincs az új részekben. A star wars bukását.követhettük nyomon. 2000es években keletkezett trilógia tele epikus jelenetekkel legendás karakterekkel, megmutatja a sötét oldal hatalomra bemutatja a jediket. igazi star wars. Erre az utolsó jedikben egy identitás zavaros skizonfrén piros fenykardnak tünõ valamivel had8nászó hülyegyereket láthatunk aki hisztizik mert nincs.barátnõje. meg egy idõs megtört jedi aki számūzetesbe vonult mert megõrūlt és várja a halált. A fénykardjától epikus jelenetben válik meg mikor kezébõl kidobja a jedik szent fegyverét a fenykardot. Ettõl szanalmasabb jelenetet filmet életemben nem láttam. Ez a film agyhalott tizenéves hülyegyerekeknek készült akik a fészbukon szocializálódtak és annyi fegyelemmel önuralommal, felelõlég válalással átitatott filmet sem lehet nekik levetíteni mert nem értik meg a lényegét. Annyit értenek meg belõle hogy valami vicces a filmben vagy ha valakit kinyírnak. A film nektek készūlt kedves agyatlan tizenévesek, CGI cirkusz a barmonak. Panem et circenze....
2017. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

legalább a kérdést elolvasnád utolsó.

az új alatt az előzmény trilógiát érti a kérdező.

a 7-8at értelmes ember eleve nem tekinti az sw részének,nincs is a kérdésben.

2017. dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"a 7-8at értelmes ember eleve nem tekinti az sw részének,nincs is a kérdésben."


Neked honnan van jogod megmondani, hogy ki értelmes és ki nem? Pusztán abból, hogy szeret-e egy filmet, vagy sem? Arról nem is beszélve, hogy a filmet gyűlölők azok inkább, akik értelmesen nem tudják megindokolni, hogy miért nem tetszett a film, csak fröcsögnek összevissza

2017. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!