Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hősök c. sorozatot megéri...

Hősök c. sorozatot megéri elkezdeni nézni?

Figyelt kérdés

Régen, mikor még a TV2-n kezdődött a sorozat, az első évadból több részt is, egész jónak tűnt, későbbi évadokból egy részt sem láttam.


Mostanában viszont aránylag több időm lesz, az aktuális kedvenc sorozatok esetében vagy évad közötti szünet van, vagy hamarosan befejezem, így azon gondolkozom, hogy valamelyik korábbi sorozatot elkezdem nézni, amikből láttam részeket.


Így jött szóba a Hősök sorozat, így azoktól, akik látták az összes évadot, mi a véleményük róla?

Végig érdekes, izgalmas, színvonalas sorozat, vagy ez is leeresztett 1-2 évad után, és inkább ne vágjak bele?


Emellett még a Gyilkos elmék, a Dr. House (ezekből elég sok részt, több évadot is láttam) és a Trónok harca (ebből egy részt se láttam) trión gondolkozom, hogy egyiknek nekiállok.


Hasznos válaszokat előre is köszönöm.



2017. ápr. 27. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett a Hősök. Egyik kedvencem.

Ugye négy évados, és az utolsóba sikerült pár fura dolgot beletenni, de ettől függetlenül számomra így is teljesen élvezhető volt.

Nagyon sokféle karakter van, mindegyikük szála találkozik a másikéval, és érdekes, hogy teljesen idegen embereknek hogyan kell kvázi megmenteni a világot.

Kezdj bele, szerintem megéri. ;)

2017. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A többségi vélekedés az a sorozatról, hogy a remek első évad után egyre rosszabb volt a többi. A mostani reboot-hullámmal is megpróbálták feltámasztani és az új első évad után megint kaszálták a sorozatot. Nálunk is annyira volt népszerű hogy elküldték a hajnal 2-es műsorsávba ahol már az sem bírta nézni aki akarta volna.


Amúgy ugyanebben a témában tavaly indult a Sense8 sorozat (sokféle különleges képességű emberek segítenek egymásnak a világ különböző pontjairól), most erre mondják hogy milyen jó (megosztó sorozat mert lassan indul be és elvont).

2017. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel gondolkozol a Trónok harcán ezért elmondom hogy inkább a könyveket olvasd el.Sokkal jobbak.Persze nem tudom mennyire szeretsz olvasni.

Többiről sajna nem tudok nyilatkozni.

2017. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!