Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezek közül melyik sorozatot...

Ezek közül melyik sorozatot érdemes elkezdeni nézni?

Figyelt kérdés
Arrow, Revenge, The Fosters, The good wife, Flash, Scandal

2017. jan. 4. 15:03
 1/9 anonim válasza:
the fosters én azt nagyon szeretem
2017. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen a bosszú (revenge)? Címek alapján azt kezdeném el :)
2017. jan. 4. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Flash-t csak ajánlani tudom ! Remek színészek, fantasztikus történt. (Néha egy kis fejtörést is okozhat.) Barry Allen egy nagyon érzékeny és okos karakter és igen jól is adja elő a színész így a sorozat nagyon élvezhető. Arrow-ról csak keveset tudok de szerintem picit durvább a Flash-nél DE attól még egy nagyon jó sorozat. Sokszor volt vendég szereplő Flash az íjásznál és ez fordítva is így volt. A többit nem láttam.
2017. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi véleményeket :)
2017. jan. 5. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:
ne a Flasht kezd el előbb hanem az Arrowot, és aztán a második évad után párhuzamosan nézzed a Flasht. Mivel ha a Flasht kezded el előbb spoilert kapsz az Arrowból (saját tapasztalat) viszont mindkettőt ajánlani tudom csak :)
2017. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen hallottam hogy meg kell nézni 2 évadot az Arrowból aztán lehet a Flashel kombinálni és aztán még 2 sorozattal a Supergirl-el meg a Legends of tomorrow-al :D koszi:)
2017. jan. 13. 22:35
 7/9 anonim ***** válasza:
The Fosters a kedvenc sorozatom valaha :) nagyon nagyon ajánlom :)
2017. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a Fosterst már azóta végig néztem :)
2017. márc. 19. 16:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem
2017. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!