Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik ilyen sorozat? Milyen...

Létezik ilyen sorozat? Milyen jó sorozatok vannak mostanában?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy ne olyan legyen mint pl a mentalista, hanem szorosan össze függjenek a részek és egy történet legyen lehetőleg több évadon keresztül, és ne legyen régi max 2010-es legyen a legelső része.

Pl Pretty Litte Liars, 13 okom volt. Eddig igazából ezeket néztem meg csak mert csak ezek fogtak meg.Annyi sorozatajánlós videót láttam de engem egyáltalán nem kötnek le a vámpíros,zombis,horror sorozatok.

Valami olyan kéne ahol lehetőleg 16-25 évesek a főszereplők is.

Lehet mély, depresszív is bér nem tudom ezt hogyan értem tehát olyan ami elgondolkodtató mint pl a 13 okom volt, vagy lehet olyan mint a Pretty Little Liars ami egy dologról szól 7 évadon keresztül.

Ha nem ehez hasonló de jó sorozatot tudtdok légyszi azt is írjátok meg.Hátha találok valamit mert igazából azért kell mert angolul nézem mert nagyon sokat tanulok ebből de nincs mit nézzek már.



2017. ápr. 28. 16:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
skam
2017. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%

drágám, én nem azt mondtam, hogy nincsen benne akció, hanem azt, hogy ez alapjában véve egy sci-fi, erre épül a történet.a Földön (igen, nagybetűvel, meglepő, mi :) pedig "a mindenféle lények" embereket jelent. illetve a nukleáris háborúban mutálódódott állatokat.tudtommal egyik sem természetfeletti. természetfeletti lehetetlen dolgokat jelent, fantázia szüleményeit, mint pl. a démonok és vérfarkasok. a 3. évad valóban kissé lehetetlen, de messze nem természetfeletti. és teljesen más, mint a "vámpíros,zombis,horror sorozat"

de persze, te sokkal jobban tudod, hiszen láttál róla ajánlót. igaz, hogy én az összes részét láttam, de segáz.

2017. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

11-es. a Skam imádnivaló sorozat, csak épp norvégul van, ami szintén nem jó kedves kérdezőnknek :D

amúgy nem igazán értem kérdező, hogy miért kell ilyen bunkónak lenni, mikor egy ember normálisan válaszol a kérdésedre.

2017. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom mikor voltam bunkó de ok.😂 Csak kicsit felidegesítem magam amikor egyszerűen leírom hogy nekem nem tetszik a sorozat, akkor minek kell mindenbe belekötni hogy jaaaj ez sci-fi, meg megmagyarázni már mindját biokémiai módon hogy ebbe miért nincsenek természetfeletti dolgok.Nekem már ez is annak számít, a természetben nincsenek ilyen dolgok.

A skam jó sorozat, vagyis annak tűnt amikor elkezdtem nézni, de zavart hogy nem angolul beszélnek benne így abba hagytam.Pedig próbáltam megkeresni angol szinkronnal, angol felirattal hozzá de annyira azért nem jött be

2017. ápr. 29. 19:14
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
hát... bocsi. nem tudtam, hogy ennyire összezavarónak találod, ha megemlítem a nukleáris szót. :D
2017. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt a nukleáris szóról?

A kérdésre válaszolj ne pedig vitát generálj.Igazán szánalmas.

2017. ápr. 30. 09:11
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

gondolom arra gondoltál, a "biokémiával"

legalábbis remélem, hogy nem az emberekre.

nem igazán értem, hogy miért én vagyok a vitageneráló.

írtam egy sorozatot, te elmondtad, hogy miért nem jó. én pedig kijavítottalak, és mondtam, hogy ne ítélj ilyenek alapján. ezzel nagyon beletaposhattam a lelkedbe, mert igen felháborodottan válaszoltál. bocsi, nem tudtam, hogy ennyire szokatlan számodra az ellenvélemény.

arról, hogy ki szánalmas, inkább ne beszéljünk.

2017. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#17 Na jó, kinek akarsz itt bizonyítani?Mert nekem aztán nem tudsz. :D Minek vagy egyáltalán ezen az oldalon? Mi van nincs életed?És itt próbálod elhitetni magaddal, hogy valakinél még te is jobb lehetsz?Úgy ítélek el sorozatokat ahogy akarok, ha akarom azt mondom rá a borítója alapján hogy nagy szar az egész.Mi közöd van hozzá?Semmi.Jó lenne ha a továbbiakban nem fecsérelnéd az időmet mert nem ezért járok fel ide hanem hogy választ kapjak a kérdésemre ellenben veled aki önmagát akarja mindennél jobban provokálni hogy visszaírjak amire te megint visszaírhatsz, és így valaki törődik legalább a drága lelkeddel(én).Nem hiszem el hogy Gyakorikérdéseken mindig akadnak ilyen élettelenek.
2017. ápr. 30. 12:08
 19/24 anonim ***** válasza:
Internátus, Gossip Girl, The royals, Reign (kosztümös, kicsit gagyi, de szerethető)
2017. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

-Odaát

-Egyszer volt hol nem volt

-Csontváros (ezt úgy kell beírni hogy "Csontváros sorozat")

-Kínos

-Pletykafészek

-Teen Wolf (ez a kedvencem)

-Így jártam anyátokkal (ezt mindenki szereti)

-Modern Család

-Vámpírnaplók


Hirtelen csak ezek jutnak eszembe

De ez mind nagyon jó

Vagyis nekem tetszettek

2017. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!