Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik ilyen sorozat? Milyen...

Létezik ilyen sorozat? Milyen jó sorozatok vannak mostanában?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy ne olyan legyen mint pl a mentalista, hanem szorosan össze függjenek a részek és egy történet legyen lehetőleg több évadon keresztül, és ne legyen régi max 2010-es legyen a legelső része.

Pl Pretty Litte Liars, 13 okom volt. Eddig igazából ezeket néztem meg csak mert csak ezek fogtak meg.Annyi sorozatajánlós videót láttam de engem egyáltalán nem kötnek le a vámpíros,zombis,horror sorozatok.

Valami olyan kéne ahol lehetőleg 16-25 évesek a főszereplők is.

Lehet mély, depresszív is bér nem tudom ezt hogyan értem tehát olyan ami elgondolkodtató mint pl a 13 okom volt, vagy lehet olyan mint a Pretty Little Liars ami egy dologról szól 7 évadon keresztül.

Ha nem ehez hasonló de jó sorozatot tudtdok légyszi azt is írjátok meg.Hátha találok valamit mert igazából azért kell mert angolul nézem mert nagyon sokat tanulok ebből de nincs mit nézzek már.



2017. ápr. 28. 16:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze. kéérlek, foglalkozz velem írj vissza, olyan nagy kedvem van egy ismeretlennel veszekedni, aki teljesen összefügéstelen következtetéseket von le az életemről. :) akkor minek írsz vissza? Úgyis szeretem, ha enyém az utolsó szó. ;
2017. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Amúgy van egy mondás. Minden ember magából indul ki ;)
2017. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#20 Köszönöm

#21 Kész röhej vagy.Remélem az életben is ilyen kis nyamvadék vagy aki miatt mások felakasztanák magukat kínukban.Élvezkedj csak(ha neked ennyi jut már csak) legyen a tiéd az utolsó szó joga, csak rajta élvezd a rivaldafényt.😂😂


A többi értelmes egyén még írhat sorozatot ha tud.😊

2017. máj. 1. 20:33
 24/24 anonim válasza:

Tuti gimi

Igaz nem olyan új, de ettől még hátha.:)

2017. máj. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!