Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok nekem vicces,...

Ajánlanátok nekem vicces, romantikus doramákat?

Figyelt kérdés

Elég válogatós vagyok, szóval ha valaki tudna nekem olyan drámákat írni ami megfelel az elvárásaimnak, azt nagyon megköszönném:) Régebben láttam a To the beautiful you-t, amit nagyon szerettem, de a végére kicsit másabb lett a hangulata. Aztán nem rég néztem a Playful Kiss-t, ami még jobban tetszett, Seung Jo karakterét nagyon megszerettem, viszont O Hani már elég idegesítő volt. Aztán megnéztem a Heartstrings-et, ezt is szerettem, jó volt kikapcsolódásnak. Az ost-je pedig baromi jó. Aztán láttam, hogy mennyire fele volt hype-olva a Secret Garden, ezért megnéztem az első két részt, de túl unalmasnak éreztem ahhoz, hogy folytassam, és most keresgélek drámákat, de egyik sem izgat annyira, hogy megnézzek egy részt is belőle. Egy olyan doramát keresek, ami nincs túlerőltetve, és nem túl drámai, mert őszintén én nem szeretem végig azt nézni, hogy mennyire szenved a szereplő. Ha lehet, akkor jó lenne ha a főszereplő srác helyes lenne:D A szerelmi sokszögeket nem nagyon szeretem, csak akkor viselem el, ha egyértelmű hogy kivel jön össze a főszereplő, és a többi szerelem viszonzatlan. Bár már arra is húzom a szám, ha a srácnak barátnője van, vagy eleinte más tetszik neki. A Heratstrings-ben is csak azért fogadtam el, mert könnyen elfelejtette a tanárnőt, viszonylag. A főszereplőkkel kapcsolatban csak annyi, hogy a fiúknál Seung Jo az ideál, az amolyan bunkó, de valójában egyben kedves is. A lényeg, hogy ne legyen félénk, érzelmes srác, mert olyankor kellemetlenül érzem magam:D A lánnyal kapcsolatban pedig az, hogy ne legyen idegesítő, meg amolyan kissé "nebáncsvirág", aki az egész sorozat alatt nagyokat pislákol és elpirul, és csak a fiúért rohangál, a körülötte lévő embereket meg leszarja, és folyton szenved.


Nagyjából ennyi, egy fiatalokról szóló, vicces és nem elcsépelt sorozatot keresek jó sztorival és szereplőkkel.



2016. szept. 25. 14:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Oké, ki kell javítanom magam, tovább néztem a Secret Gardent, és végül is egész jó:D
2016. szept. 25. 15:30
 2/8 anonim ***** válasza:

My Grilfriend is a Gumiho

You're Beautiful

2016. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Devil Beside You. Nem koreai, de hamar hozzá lehet szokni, és szerintem nagyon jó sztori, érdemes belekezdeni.
2016. szept. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bella2000 ***** válasza:

Strong Woman Do Bong Sun

Descandants of the Sun

Healer

The K2

Suspicious Partner

The Best Hit

2018. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bella2000 ***** válasza:
Bocsi az Strong Woman Do Bong Soon nem Sun
2018. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Love 020, szerintem fantasztikusan van megcsinálva,izgalmas ès a karakterek is jók /szerethetők/, bár más nyelven van,de hamar hozzá lehet szokni, ajánlom csodás egy dorama :)
2018. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Im Not a ROBOT

Fight My Way

2018. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

My Secret Romance

She was Pretty

2018. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!