Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha összeeresztenénk Darth...

Ha összeeresztenénk Darth Sidioust és Voldemort nagyurat, ki nyerne és miért? Ki az erősebb?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

voldemort nyerne szerintem.

mégpedig azért mert az erőt ha csak pár mp erejéig is,de idézni kell koncentrálni kell.

a varázspálca pedig gyors mint egy fegyver.

és habár a sorozat nem fektet erre különösebb hangsúlyt és kispolgárnak mutatja a varázslókat,de egy ilyen szintű hatalom gyakorlatilag félisteni és sokkal szélesebb repertoárban alkalmazható,mint az erő.

2017. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Miért kell 8272-szer ki írni ezt? Sidious VS Voldemort...

fasság... 2 külön univerzum... 2 külön fögonosz, 2 külön hatalommal. Nem tudom mennyire komplex Herry Potter, de aki olvass SW könyveket, vagy nézi/nézte az animáció Clone Wars-t, akkor az egyik kicsit jobban átgondolná ki nyerne... ln nem tudom, nem igazán kedvelem Herry Potter trilógiát. Csak egy javaslatot tudtam mondani SW-el. Amúgy, a kommentelök 70-85% kedvencét fogja nyerésre rakni... szóval ez itt bukós. :D

2017. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Tekintve, hogy egy szimpla avada kedavrát ellőni nem kerül semmi erőfeszítésbe, egyértelmű, hogy a sötét nagyúr nyerne.


jó kérdés, éppen pont halálának 19. évfordulóján :D

2017. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"...nem tudom, nem igazán kedvelem Herry Potter trilógiát"

igen, ez látszik abból, hogy trilógiának aposztrofálod :D

azért kíváncsi vagyok, honnan jött a hármas szám :P

2017. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Mire Voldemort kinyög bármilyen varázsigét, addig Darth Sidious 7-szer halálra sokkolja az erő villámaival. Úgyhogy szerintem ez elég egyértelmű. :D
2017. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Palpatine


Neki nem kell pálca, meg amúgy is vele van az ERŐ!

2017. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
viszont a sötét nagyúr kvázi halhatatlan a horcruxainak köszönhetően (tudom, hogy azokat hp levadászta, de v-t is tehát ha v elméletben él, akkor a horcruxai is megvannak)
2017. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!