Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ilyen népszerű a 13...

Miért ilyen népszerű a 13 reasons why?

Figyelt kérdés
Nem vitát generálni szeretnék, csak tényleg érdekelne. Én megnéztem, a sztorin kívül szerintem semmi eredeti nincs benne, maximum egy középkategóriás sori. Miért lett mégis ennyire népszerű?
2017. máj. 1. 19:28
 1/3 anonim válasza:
A sorozat szerintem nem jó...de a köny az igen!!♡♡
2017. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A korosztály miatt (akinek/akiről szól vagy akik nézik) népszerű, a tizenévesek a nagy arányú közösségi-médiahasználat és eleve a saját közösségen is belül hatalmas hype-ot tud generálni szinte mindennek. Van ami nem is annyira jó, de divat lett nézni és szeretni.


Engem ez az Amerikai Horror Story fanságra emlékeztet. Évekig nem tudott róla senki, de amikor a sokadik évad tinilányos-bentlakásos iskolás témájú volt akkor rengeteg tinilányt húzott be rajongónak. Aztán nem egy kérdést lehet itt is olvasni hogy félnek és nem merik nézni a többi évadot, mert nem csak egy középszerű természetfeletti tinisztori a többi évad.

2017. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért mert aktuális témát érint a story. Pár dolgot egy kicsit felfúj, de a mai fiatalokon hatalmas nyomás van és érdekli őket, hogy mi történne ha... Persze ezt nem kell félreérteni, de abban mindenki egyetért, hogy manapság sokkal többen lesznek önygilkosok a tinik, mint 30-40 évvel ezelőtt. Valaki kíváncsi rá miért? A sorozat ad rá egy választ. Ezért.
2017. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!