Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dr. Csont-ban melyek azok a...

A Dr. Csont-ban melyek azok a részek, amiket meg kell néznem ahhoz, hogy a főbb mozzanatokról ne maradjak le?

Figyelt kérdés
Most találtam rá erre a sorozatra, de sajnos az egészet nincs időm végignézni, de azért nem csak egy-egy részt néznék meg. Olyan epizódok érdekelnének, ahol szövődnek a karakterek szálai (pl. Bones+Booth, Angie-ék), illetve kiderül-e, mi volt Booth-al mikor katona volt, a főbb gyilkosok történetei, stb. Tehát az olyan részek ahol sima nyomozás van, de a fontosabb szálak nem mozognak, kimaradhatnak. Ha csak a felére sikerül "lerövidíteni" a sorozatot, már boldog vagyok. :)

2017. máj. 7. 01:06
 1/5 medicopter117 ***** válasza:
100%

Na szóval szerintem. Az összes olyan részt megkell nézned amiben álruhában nyomoznak. A 3×9 4 évad uttolsó része 5 evadból a Csontok a fehér házból A legendás páros

6x22 23

És 7.évadtól mindegyik rész

2017. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az összes részben vannak fontos mozzanatok, de a 3. 5. 7. 8. 9. 10. 11. 12. évadokat érdemes megnézni. Itt tudod megnézni:

Dr. Csont Online - dmdamedia.hu

2017. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :)

"Sajnos" függő lettem, szóval most a 7. évad 1. részénél tartok (de mi az már hogy lemaradtunk az IGAZI lelki+testi összejövésről?? Bones egyszercsak előrehaladott terhes :O lesz valami visszatekintés?), ami nem lenne baj, de vizsgaidőszak van. :D

2017. jún. 7. 23:10
 4/5 medicopter117 ***** válasza:
Sajnos nincs vissza tekintés de ez azért jó mert sok ember írt erről a kiesett öt hónapról vár kiváncsi lettem volna hogy csinálják meg
2017. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A 6x22. évadban Vincent halála miatt és mert Jacob Broadsky (a sorozatgyilkos) még szabadlábon van Booth megkéri Brennant, hogy aludjon nála és akkor... A következő (6x23) részben miután Angie megszül Brennan elmondja Boothnak, hogy terhes és mindenki boldog!

Egyébként én is függője lettem a sorozatnak és örülök, hogy nem vagyok egyedül! :)

2017. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!