Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kisgyermeket nevelők, mi a...

Kisgyermeket nevelők, mi a véleményetek a Stepfordi feleségek című filmről?

Figyelt kérdés
Most ment a tv.-ben, és nagyon elgondolkoztatott. Persze az egy kisarkított, szélsőséges világ, amit bemutattak, de az alapvető problémáról, elsősorban apukák mit gondoltok? Persze írhatnak anyukák is. :)

2017. máj. 13. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy egy jo film, ennyi :) De rossz akategoria! Ennek nincs koze a gyerekvallalashoz, at kellene tetetni a Szorakizas/filmek karegoriaba.
2017. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az,hogy rettentő ellenszenves volt benne a nicole kidman által játszott karakter.

egy depressziós hisztériás akarnok meg a papucs férje.

nekem ez maradt meg belőle leginkább.

a nők agyát megműteni viszont patkány dolog.

de eleve ha ilyen anyagi szinten élnék,mint ezek a filmben,nem lennének problémáim amik házastársi konfliktusokhoz vezetnének.

mert rengeteg pénzük volt,meg rengeteg idejük.

normál embereknél meg ennek a kettőnek a hiánya okoz problémát és idővel konfliktust a házasságban.

mert anyagi gondok jönnek ami táptalaja a feszültségnek,meg mindenki hulla fáradt és em akar kommunikálni,csak azt akarja,hogy hagyják békén pihenni.

2017. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért ebbe a kategóráiába ítam, mert kifejezetten a családra, a gyermekere vonatkozó aspektusa érdekel.

Pontosan arra gondoltam, h az alapvető problémát napjainkban ki hogy látja.

Itt arra gondolok, hogy a férfiak, ha nem is ennyire papucsként élnek, de már mindeképpen "felértek" hozzájuk a nők. És én megértem azt a nézetet, hogy valahol arra a féfiaknak igényük van, h megmaradjanak férfi mivoltukba és ne "körözzék" őket le a nők. Akár beosztásban, akár fizetésben. Mert itt alapvetően ebből indult ki a története, h a nők konkrétan bekebelezik a társukat, és a klasszikus női mivoltuk sérül.

2017. máj. 14. 07:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg felnott parkapcsolatok. De a gyerekneveles nagyon nem, mert nem arrol szol a film, ezert a gyerekneveles temakorben ez bizony egy "spam"-nek szamit. A "beszelgessunk a filmrol" nem gyermeknevelesi tanacskeres ezert nem illett oda. Szoval Filmek, vagy Felnott parkapcsolatok - ezek barmelyikebe tokeletes, de a gyereknevelesi kerdesekhez nem.
2017. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mint láthatod áttették, ezért kár volt pötyögnöd...

Ebből következik, h ennek milyen hatása van a családra, és a gyerekekre. Erről érdekelt mások véleménye, szerintem ezért a nagy női egyenjoguságért esnek szét napjainkban a családok. Természtesen Stepfor kisarkított történet.

2017. máj. 14. 08:24
 6/6 anonim ***** válasza:

aham,így már világosabb hogy mi az ami érdekel téged belőle.

azt úgy nevezik,hogy a keret elveszítése és kontroll átadás.

kb pont ezek azok a tulajdonságok egy férfiban ami miatt kiábrándul,kiszeret belőle a nő.

ez nem függ a nő pozíciójától,vagy attól,hogy jobban keres.

ez arról szól,hogy az adott férfi elbukja folyamatosan a párkapcsolati játszmákat és dominánsabb lesz a nő míg a férfi elpapucsosodik.

az ilyen kapcsolatok vége a szakítás,vagy a sárkány vagy a hisztis nő,ahogy itt a filmben is.

a filmben gyenge lelkű lúzer papucsok voltak a férfiak,akik nem önmagukon akartak fejleszteni,hogy ismét férfiak legyenek,hanem a nő agyát fabrikálták meg.

2017. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!