Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lesz Ahsokával...

Szerintetek mi lesz Ahsokával a Star Wars Rebels -ben?

Figyelt kérdés

-SPOILER ALERT-


Már a Clone Wars -ban nagyon megkedveltem és sajnáltam amikor végül otthagyta a Jedi Rendet, bár valószínűleg e döntése miatt élte túl a 66 -os parancsot, szóval így utólag már úgy gondolom jól döntött. De akkor is tök szomorú volt, hogy elment, illetve ahogy és amiért elment. Ezért is örültem nagyon mikor feltűnt a Rebelsben, viszont a második évad végén, a Vaderrel való harc után megint eltűnt, habár az utolsó képsorokon láthatjuk őt, amint visszamegy a Sith templomba, szóval szerintem tuti hogy életben van. Több helyen is utánaolvastam, hogy visszatér -e a negyedik évadban és hát vannak találgatások. Az egyik azon alapul, hogy vannak valamilyen kártyák, amik mondanivalója a Vaderes harc utánra tehetők. Ezeken Ahsoka, amint visszamegy a Sith templomba, valami portál szerű körben áll, ami körül fehér farkasok vannak. Farkas pedig feltűnik a negyedik évad trailerében is. Szóval lehetséges, hogy ez egy utalás arra, hogy olyan erős lesz, hogy ereje segítségével alakot tud váltani? Lehetséges, mert régebben valahol azt is olvastam (vagy talán videóban hallottam), hogy volt már olyan sith, aki képes volt ilyesmire, sőt, megszállni is képes volt másokat. Szóval lehet, hogy Ahsoka végül sith lesz? Akárhogy is, ha szert tesz ilyen erőre, képességre, vissza tud -e majd változni eredeti alakjába? A Rebels egyik alkotója, Dave Filoni szerint csak azért lesz benne farkas, mert ő maga szereti a farkasokat. Én személy szerint nem nagyon örülnék ilyesmi megoldásnak, de ha vissza tudna változni bármikor, akkor mondjuk hogy annyira nem zavarna, de azért remélem semmi ilyesmiről nem lesz szó, és a megszokott, eredeti togruta alakjában tér majd vissza, már csak azért is mert számomra nagyon szerethető karakter, és kár lenne ilyesmivel elrontani. Nektek mi a véleményetek?



2017. máj. 16. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán meg fog halni.
2017. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A farkasos teória szerintem hülyeség, azért itt még nem tart a Star Wars (szerencsére). Szerintem vagy meghalt (a harmadik évadban nem hogy fel sem tűnt de szó sem volt róla), vagy rendes alakjában látjuk viszont, de őszintén szólva erre látok kevesebb esélyt. Pedig nekem is az egyik kedvencem. :(
2017. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!