Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars Lázadók 4. évadába...

A Star Wars Lázadók 4. évadában szerintetek visszatér Ahsoka tano?

Figyelt kérdés

2017. máj. 11. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valszeg igen. Mivel él. :D
2017. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#1

Ezt mire alapozod? Tudtommal legjobb esetben is kétséges, hogy túlélhette Malachort.

2017. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Star Wars Celebration-ön, Rebels részlegnél, az egyik csávó olyan póloan volt, hogy "Ashoka Live"
2017. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan a sorozat rendezője volt olyan pólóban, szóval nem is csak "egy csávó" :DD
2017. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy él, kétségtelen. Minek lett volna benne egy évadzáró rész zárójelenetében egy jelenet, ahol bebújik egy helyre, ha aztán fél óra múlva kivérzik és meghal?:D


A visszatérése már szerintem kérdéses. Mármint... fog még szerepelni valószínűleg, mert egy rendkívül népszerű karakter, de... Kenobit is hamar lerendezték, többé nem fog előkerülni.. Viszont Ahsokát ki kell írni előbb-utóbb. Ha nem teszik, akkor a Rebels befejeztével továbbra is lezáratlan szálak maradnak az Új reményig. Ez mondjuk mégegy indok lehet egy újabb bőrréteg lenyúzására, de szerintem lassan elég lesz annak a korszaknak a feldolgozásából:D

Szóval Ahsoka előbb-utóbb vagy végső remeteségbe vonul, vagy meghal. Utóbbi miatt bőgve verném szét a képernyőt, úgyhogy bízom az első opcióban:D


Szóval szerintem vissza fog térni így, vagy úgy, de lehet az évad végére távozni is fog. Így, vagy úgy.

2017. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem hogy visszatér. Van más karakter aki miatt nézik a sorozatot.
2017. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is reménykedem benne, hogy Ahsoka még él.
2017. máj. 15. 14:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztosan él csak az a kérdés hogy mikor tér vissza.
2017. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Igen él! Bejelentették!
2017. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
SPOILER!!!!!!!!! állítólag ő a vérfarkas
2017. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!