Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek venné el a kedvete...

Szerintetek venné el a kedveteket a star wars-tól?

Figyelt kérdés

Ami vissza hozná a lelkesedésemet, az lenne, ha például Luke-ról kiderülne hogy ő ölte meg a padawanjait, Ren pedig igazából "jó fiú".


Valószínűleg, Rey apja vagy Luke, vagy Obi-wan, vagy Han Solo. Legalábbis továbbszeretnék vinni ezt a családi vonalat, ezért ez valószínű.

Innen csak Obi-wan-t tudnám elfogadni Rey apjának, de erre nem látok sok esélyt.

Csak nem fogják megint elsütni az "igazából a testvérem vagy" kártyát...


Szerintem jobb lett volna, ha nem mindegyik főszereplő ember.


Nekem ezek azok a nagyobb dolgok amik miatt nem tetszett a film és remélem, hogy nem maradnak ennyire földhöz ragadtak. Tudom, tudom, ez csak felvezetés, de ez nem mentesíti fel attól őket, hogy rossz volt a film. Az oda nem illő poénkodást meg sem emlitettem...Srácot éppen kihallgatják, neki pedig van lélekjelenléte hogy poénkodjon...



2017. máj. 19. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
A logikus ha Leia a királynő a köztársaság megerősödött Han a tábornok, Luke a Jedimester aki megalapítja a Jedi templomot. A birodalom meg megpróbál feléledni hamvaiból. A fejvadászokra nagy a kereslet. Ezeket tudnám a hetedik résznek alap sztoriként elképzelni nem azt a határ szrt amit a disnie kihányt a vászonra.
2017. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Leia hercegnő volt, nem királynő. Most végképp nem királynő...

SPOILER Han pedig meghalt, szóval nem tudom miről beszélsz O.O

2017. máj. 19. 17:59
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Arról hogy ha legyőzték a birodalmat a 6. ban akkor a hercegnőnek királynővé kellett volna válnia a köztársaságnak megerősödnie hannak magas katonai pozíciót kapnia luke nak meg jediket nevelnie. Ez lett volna a logikus nem az amit a disnie hetedik rész ként a vászonra hányt. Erről beszéltem.
2017. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Mert a disnie gyakorlatilag kiherérlte a star warsot ami igenis kopleksz világot épített sok mitológiai kultúrális vonallal mondanivalóval. Jár jar abrahamsz meg egy komédiát csinált belőle egy kalap trágyát. Egyszerűen hülyének nézni a közönséget negyven éves sablonokat tesz bele és ovodás szintjén magyarázza a sztorit.
2017. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elfelejtettem hogy a nyolcadik jön. Ne haragudj :x

Leia azért nem lehet királynő, mert felrobbantották a szülőbolygóját. Gondolom azon volt hercegnő...


Jar Jar-nak elméletileg komolya szerepe lett volna, de a közönség annyira utálta, hogy inkább betették doku-t tölteték gonosznak. Ez persze nem biztos, de egyértelmú utalások vannak rá. Ráadásul Lucas akart egy olyan karaktert mint Yoda. Először hülyének túnik, aztán...érted. Csak ő nem jó lett volna. :)

2017. máj. 19. 19:57
 6/15 A kérdező kommentje:
egybként én is utálom, hogy mindenből legendát csináltak, még a hivatalos Lucas Art játékokból is. Oké, a jedi akadémiát megértem úgy ahogy, de a többit tényleg felesleges volt. Tiszta lappal akarták elkezdeni, miközben pont attól lett ilyen híres, hogy mennyire sokszínű volt.
2017. máj. 19. 20:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az Old Republicért az én szívem is vérzik, de a 6. rész utáni idővonal eltörléséért egyáltalán nem, főleg Sidious miatt


Amúgy Obi-Wan 1000%, hogy nem Rey apja, mivel a jedik nem házasodhatnak, stb, Obi-Wan pedig mindig is a jedik mintapéldája volt


Lukera már nagyobb az esély, ha az általa megalapított Új Jedi Rend már lazább (akárcsak a régi kánonban). Hanra is van esély, nem fejteném ki miért, mindenesetre szerintem a 3 közül Lukera van a legnagyobb sansz


,,Szerintem jobb lett volna, ha nem mindegyik főszereplő ember. "


Ez mondjuk szubjektív, szerintem is, de nem ez volt a legnagyobb baj a 7. résszel.. Egyébként remélem Snoke hangsúlyosabb szerepet kap a 8. részben, és akkor az a probléma már meg lesz oldva



,,egybként én is utálom, hogy mindenből legendát csináltak, még a hivatalos Lucas Art játékokból is. Oké, a jedi akadémiát megértem úgy ahogy, de a többit tényleg felesleges volt. Tiszta lappal akarták elkezdeni, miközben pont attól lett ilyen híres, hogy mennyire sokszínű volt."


Teljesen egyetértek. Engem személy szerint már egyáltalán nem érdekel a Skywalker-család története amiről már valószínüleg a 3. trilógia is szólni fog, nem érdekel a Han Solo film, nem érdekel a Boba Fett film, nem fog érdekelni az Obi-Wan film sem, ha jön.. Engem az Old Republic érdekel, vagy legalább egy Sith-központú film, mint pl könyvben a Darth Bane trilógia (jajj, álom lenne ha azt megfilmesítenék, de ez ugye már sajnos lehetetlen, nem baj, KOTOR-ra még van remény). Szerintem már az összes SW fan unja hogy ezen a rövid időskálán kívül nem mer a Disney lépni, pedig hatalmas rá az érdeklődés.. Amúgy tudom, nem én írom ezt elsőre, de attól még igaz

2017. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ha a jedi visszatér folytatásról lenne szó 7. részként,akkor csak úgy lehetne számomra érdekes,ha mondjuk darth krayt jött volna és az ő sztorija idővonala folytatásként.
2017. máj. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kraytot már a TCW sorozatban kivonták a forgalomból.
2017. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igazából Obi-wan-nak volt egy szerelme a Disney sorozat szerint :)

Annyira akarok egy KOTOR filmet én is :(

2017. máj. 24. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!