Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Warsban miért szereti...

A Star Warsban miért szereti mindenki úgy Kylo Rent?

Figyelt kérdés

Komolyan halottam hogy már egy csomóan emiatt Kylo-nak nevezik külföldön a gyereküket.Csak én nem vagyok ilyen nagy Kylo fan? Pedig eddig csak a 7. részben volt benne.

Komolyan mi ez a Kylo Ren őrület?



2017. máj. 23. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Éppen hogy inkább mindenki utálja.
2017. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Én speciel csak magyar fórumokon olvastam, hogy utálják Kylo-t (és a 7. részt), külföldön inkább az ellenkezője a jellemző
2017. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Kylo karaktere elég silány lett, pedig sokkal jobbat is kihozhattak volna belőle, nem lenne rossz, csak elég nyers én véleményem szerint.

Másrészt a színésznek nem áll jól ez a karakter már eleve ez is hibapont nálam. Nekem egyedül a fénykardja tetszik ami jó újítás a Star Wars világában.


Aztán a 7. rész szinte másolata a 4. résznek. Az alapsztori ugyan az, droidot hajkurásznak a nála lévő információ miatt. Szinte totál a negyedik rész, csak új karakterekkel kiszínezve, totál unalmas lett számomra. A zsivány egyes után meg pláne nem várok többet a hamarosan megjelenő 8. résztől. Oké hogy A zsivány egyes 3. és a 4. rész közti eseményt dolgozza fel, de ahogyan elnéztem az úgy el lett cseszve mint annak a rendje. A Disney nem alkalmasa Star Wars filmekre.

2017. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Én csak azért szeretem, mert gonosz, ezért neki szurkolok. De végül úgy is a jók győznek...
2017. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát, gyerekemet azért nem nevezném el róla... De a karaktere nagyon tetszik! Poeról, Finnről, Phasmaról, Huxról nem nagyon tudtunk meg semmit, Rey és Snoke esetében szinte csak nyitott kérdéseket vezettek fel hogy lehessen mit kibontani a következő részekben, Kylo Ren esetében viszont már ez alapján az egy epizód alapján is egy rettentően összetett és rétegelt karaktert kaptunk.

Ő nem egy elemi gonosz, mint pl Darth Vader, akinek elég volt csak megjelennie valahol, és egyszerűen érezhető volt a félelem amit kelt a lázadókban. De pont emiatt Vader egy elég megfoghatatlan karakter is volt. Mert ilyen emberrel azért nem nagyon találkozik az ember az élete során, nem tudja mihez kötni.

Kylo Ren viszont gyakorlatilag egy dühös kamasz, aki túl sok hatalmat kapott. A legtöbben ismerünk ilyen embereket, gimiből például, szinte minden osztályban előfordul legalább egy labilis, agresszív idióta. Kylo pedig gyakorlatilag ezt a személyiséget testesíti meg. Csak úgy mellékesen még hatalmas vele az erő, plusz gyakorlatilag seregeknek parancsolhat. Vagyis nyilván nem csupán az osztály különcein éli ki magát, hanem szinte bármit megtehet, amit csak akar. De pont mivel a legtöbben ismerünk legalább egy ilyen embert, emiatt lesz ő egy sokkal megfoghatóbb, elképzelhetőbb, ezáltal félelmetesebb karakter.

2017. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Ja, meg úgy mellékesen egy nagyon laza karakter, olyan bravúrokat mutatott be, amik egy képzett mestertől is komoly fegyverténynek számítanának, nemhogy egy éppcsak képzett kamasztól.

Saját kezűleg pusztította el Luke akadémiáját, megállított egy lézernyalábot a levegőben, emberek elméjében olvasott, és egyáltalán hogy képes volt még vívni miután instant vakbélműtötték egy olyan fegyverrel, aminek egy lövésétől rohamosztagosok métereket repültek hátra, hát respect :D


Kíváncsian várom, mit hoznak ki a karakteréből, mert potenciál az van benne bőven ;)

2017. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

A fénykardja hányinger, a Disney nagyon erőlteti ezeket az "egyedi" fénykardokat (lásd Rebels) de nem kéne szerintem


A karakterével nincsenek bajok, legalább nem minden sötét oldal használó egy rohadt laza, félelemkeltő állat, kellenek az ilyen karakterek is, mondjuk én Snokera sokkal kíváncsibb vagyok. Az egyetlen dolog, amitől félek, hogy a 9. részre elképesztően túl fogják erősíteni, Yoda, Legends Luke, vagy akár Legends Palpatine szintjére fogják hozni, ezt egyszerűen nem szabad meglépniük, mert nem érdemelné meg

2017. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sotihasznalo ***** válasza:
53%

Nem tudom egyáltalán, hogyan lehet bármelyik karaktert szeretni a Star Wars 7 ből... Nekem nagyon marketing szagú volt az egész film, Star Wars 4 storyja (ne kelljen újat írni hátha nem jön be...) Star Wars 4 karakterei, hogy odacsalják a nézőket, (Carry Fisher, Harrison Ford, Mark Hamill) majd kit látsz a vásznon? Noname "sztárokat" akiket olcsóbban lehet szerepeltetni.

Mert ne mond, hogy Daisy Ridley miatt mentél el a moziba, akinek még Mark Hamill se tudja a szerepének a nevét...

( https://www.youtube.com/watch?v=ghHgrjT_Hfk 2:31)


Egyedül talán Snoke karakere éri meg a várakozást DE CSAK azért mert egyesek szerint Darth Plageueis vagy más szeretett már kitalált és bevált karakter áll mögötte...


Vissza Kylora (bocsi a hosszú off ért)

Az ő karaktere az új Darth Vader csak egy kifogásom van ellene, hogy míg Darth Vadernek volt oka a sötét oldalra állni Kylonak rohadtul nincs.

Anakin:

-Nem hagyták, hogy meglátogassa/felszabadítsa az anyját (pénze lenne rá) majd hagyják meghalni.

-A tanítványát Ahsokát gyilkosság vádjával VADÁSSZÁK majd emiatt (nyilván én is ezt tenném) Ahsoka inkább eltűnik a Jedik színe elől.

-A barátját Palpatine Kancellárt a lehető legkorruptabb politikusnak tartják.

-Obi Wan az egyetlen igazi barát "félesége" a Jedi tanács parancsait fontosabbnak véli mint Anakin álláspontját /érzéseit /mindenét (igaz barát nem? Ha Anakin is ilyen lett volna Ahsokát már tuti levadászták volna)

-Ő az egyetlen akinél szigorúan ellenőrzik a Jedi Kódex betartását (ne ölj fegyvertelent, ne használj sötét képességeket, ne kötődj senkihez stb.)

(Windu mester Erő zúzást használ meg egyéb képességeket ami be van tiltva és fegyvertelent próbál ölni Palpatine-t) Ki-Adi-Mundi-nak legálisan családja van.

-Nem ismerik el Jedi mesterként, a tanácsba is csak Plpatine miatt veszik be (amit Obi-wan közöl is Anakinnal megint de jó barát)

Viszont mint tudjuk minden Jedit a tanács ugráltat Anakint is.

-Végezetül hagynák Padmét meghalni amit Yoda mester közöl is Anakinnal.


Ezzel szemben nehéz egy Kylo Rent építeni, de nézzük Kylo indokait miért állt be a sötét oldalra.

-Hiszti

-Snoke azt mondta hogy jó.


Ráadásul szerencsétlen Kylo még csak nem is Sith (akiknek az indokait érzéseit a közönség már kívülről fúj) hanem "Ren lovag" akikről semmit nem tudunk...

Ja és még egy párhuzam:

Vadert az élő családtagjai visszahúzzák a jó oldalra, Kylo inkább ok nélkül leszúrja az apját.


Sajnálom a sok Offot de csak így tudtam feltüntetni mennyire utálom Kylot és az egész 7. filmet (meg úgy ahogy van a Disney-t) Külön utálat pontot érdemel Kylo amiért minden tejes dobozon rajta van, ezzel drágítja a tej árát.

(azt hitted gonosz a filmben mi? a valóságban is megkeseríti az életed!)

2017. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazad van nagyjából nekem is ez az álláspontom.
2017. jún. 27. 11:44
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Az új filmben már kicsit komplexebb lett a karaktere. Szerintem mér mindig van benne több potenciál, szerintem jó karakter lett.
2018. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!