Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Trónok Harca előzetesről?

Figyelt kérdés
Mit vártok az új évadtól,volt valami momentum ami megfogott titeket?

2017. máj. 25. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
nem láttam de sajnos az utóbbi 2-3 évad annyira gyenge volt hogy már meg se fogom nézni
2017. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon epic lett,már várom nagyon
2017. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Sajnálom hogy csak 7 rész lesz. Annyi mindent kihagytak a könyvekből, hogy simán lehetett volna 10 rész ha pár dolgot még beletesznek.


1. Félek hogy idén nem fogunk túl sok főszereplő halált látni. Félek hogy a 7. egy visszafogott évad lesz és akinek a neve (vagy a vére) Stark, Lannister vagy Targaryen, azok mind túlélik ezt az évadot és csak a 8. évadban fognak halni közülük.

2. Félek hogy a közönség által szeretett mellékszereplők sem nagyon halnak majd meg: Brienne, Sándor, Podrick, Bronn, Tormund, Sam. Pedig régebben annyira szerették irtani a mellékszereplőket, most szerintem már fosnak tőle és félek hogy az előző 6-ból is mind túléli ezt az évadot.

3. Félek hogy a leszart, nem túl érdekes, nem közkedvelt mellékszereplők közül fognak csak gyilkolgatni az évadban.


Annyira dramatikusnak állították be a csatákat, miközben tudjuk hogy Cersei Lannister királynőnek kb semmi esélye.

-Daenerys-nek ott van 6-7 ezer Unsullied katona, közel 100 000 Dothraki, a Tyrellek, a Martellek és a sárkányai.

-Az Északi Királyságnak ott van a nagyon kevés északi katona vagy wilding, akik túlélték az utóbbi évek háborúit, plusz még a Knights of the Vale Kisujjal. Nem óriási sereg, de azért nem is rossz.

-A Lannistereknek mijük lehet? Maximum szerintem ilyen kevesebb mint 30 ezer ember az utóbbi öt-hat év háborúskodásai és veszteségei miatt.


Félek a 7. évad csak egy filler, egy felkészítő lesz majd a 8. évadra inkább. Csinálhatták volna úgy, mint a Breaking Bad-et, ahol az utolsó évadot szétvágták két évre és külön adtak le 2x8 epizódot belőle.


De ne legyen igazam és remélem aztán mondhatom hogy milyen hülye voltam hogy ilyen butaságokat képzeltem.

2017. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos nem tudott felizgatni. Évről évre erősen gyengül a színvonal. Nem keltette fel újra az érdeklődésem.
2017. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
azt,hogy valamelyik stark megvargolja az egyik sárkányt.
2017. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett, kíváncsian várom.

Igen eltér a könyvtől, igen kihagytak egy csomó mindent, de mint sorozatra tekintve messze az egyik legjobb, főleg a kategóriáját nézve. Nem tudom, hogy ki mit nézett... gyengének nem tartom. Persze vannak gyengébb részek (mert melyik sorozatban nincs?), de összességében teljesen rendben van nálam. Az imdb-n lévő pontozások alapján elsők közt van és még évadonként, illetve részenként is elég szép pontokat kap...

Nem azt nézem, hogy mit hagytak ki, miben tér el, stb (de már amúgy is megelőzte a könyvet :P ) Ha azt mondanák, hogy keressem meg a legrosszabb részt: azt sem tartanám vállalhatatlannak.

Visszatérve a kérdésre: a csatajeleneteket várom, a GoT-ban elég szépen meg szokták csinálni :) Engem kíváncsivá tett, de túl sok mindent sajnos (bár így van rendjén) nem tudunk meg. Ahogy néztem körülbelül arra lehet számítani, amit ígértek. Lassan már a sorozat a végéhez közelít, így sokkal jobban kirajzolódik minden, egyre lezártabb lesz, így nyilván esetleg kissé kiszámíthatóbb lesz(bár nagy fordulatokat bármikor tartogathat) és kevesebb halál.

2017. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Utoljára szerintem a 4.évad volt jó onnantól lejtmenet. A hatodik könyv jönne már ki...de erre a közel jövőben esély sincs sajna..
2017. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Az a bajom, hogy az írók és pár színész már annyira ellenszenvessé tették a karaktereket, hogy egyáltalán nem érdekel. Gondolok itt Danyre és a csipet csapatára, a Homokkígyókra, Yarára. Nekem ez pedig teljesen elrontja az élményt, akármilyen sárkányos-harcos jelenetet is mutathatnak már.

Kb. mintha lenne egy szép csokitorta, aminek xar van a közepében.

2017. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Én már nem várom, Denerisztől már hányingerem van, a 6. évadban át tekertem a jeleneteit.
2017. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!