Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez csak nekem tűnt fel az új...

Ez csak nekem tűnt fel az új Karib-tenger kalózaiban?

Figyelt kérdés

- lesznek spoilerek lentebb -

Henry és Carina = Will és Elizabeth

kiderül hogy Carina apja egy kalóz volt = kiderül hogy Will apja egy kalóz volt

Salazar elátkozott legénysége és hajója, mely olyat tud mint semelyik másik hajó sem = Bolygó Hollandi

nem léphetnek a szárazföldre = Davy Jones (igaz, ott csak Davy Jones nem léphetett partra, itt az egész legénység)

Salazar legénysége a tenger mélyén mászkál a tengerfenéken = az első filmben ugyanezt csinálták Barbossáék

Salazar irányítja azokat a cápaszörnyeket = Davy Jones irányítja a Krakent

Scarfield = Norrington

Shansa = Tia Dalma

mikor Salazar elől egy szigetre menekülnek és Jacket elkapja az a vörös szakállú kalóz, arról is nekem a Pelegosto szigete jutott eszembe a második részből


amúgy én nem értettem azt mikor kiszabadultak Salazarék mert Jack "megvált" a tájolótól?

a harmadik részben is megvált tőle, odaadta Will-nek mikor Will beépült Beckettékhez

nem inkább úgy kellett volna fordítani hogy Jack "lemondott" a tájolóról?



2017. máj. 27. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
**megbeszéljék egy brainstormingon hogy nem-e kerülnek be totális baromságok a filmbe pl. az hogy Jack az előző kapitánytól kapja a tájolót
2017. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként tudom hogy előző részben meghalt Fekete szakáll de csak nekem tűnt úgy hogy ebben benne volt? Legalább is ugyanaz játszotta?
2017. jún. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szerintem te kevered valakivel

Feketeszakáll nem volt benne, legalábbis aki játszotta Ian McShane biztos nem

2017. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!