Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A visszatérők (The 100, A...

A visszatérők (The 100, A százok) 2. évad magyar szinkron neten lesz?

Figyelt kérdés

Ugye a Búra Alatt után kerestem sorozatot, ami érdekes lehet, és ezt találtam, megörültem, hogy 4 évada van, és láttam, hogy készül az 5-ik.

Viszont kb 2 nap alatt a végére értem az 1. évadnak, a második évad 1. részét láttam, hogy szinkronizált, meg is néztem, aztán a 2. részen nem volt szinkron.

Aztán véletlenül megtaláltam, hogy rtl spike 05.30-tól adja a 2. évadot, ezt 06.06-án találtam, és pont aznap mikor adták a 2. részt, viszont arról az időjárás miatt lemaradtam.

Szerintetek fent lesz neten? Nagyon bejön a sorozat, és legalább ezt nézhessem, ha már a másik kedvencemet már régen elkaszálták.

Akinek esetleg már van linkje, azt küldje el, legyen szíves!


A válaszokat előre köszönöm!



#Visszatérők #a százok
2017. jún. 8. 15:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg TV-ben valamikor van ismétlés?
2017. jún. 8. 15:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Keddenként 22 h-kor adja az RTL Spike, és szombatonként 22 h-kor ismétlik.
2017. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! És neten esetleg valahol fent lesz?
2017. jún. 8. 17:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Na már fent van, megtaláltam :D
2017. jún. 8. 17:54
 5/8 A kérdező kommentje:
De amúgy csak azután fog felkerülni netre szinkronosan, miután leadták TV-ben?
2017. jún. 8. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2017. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Így legalább nem végzem ki pár nap alatt, lesz min izgulni egy ideig. Még szerencsére rengeteg rész van hátra, és még csak most jön a java, az 5. évad :)
2017. jún. 8. 21:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Nektek ki a kedvenc szereplőtők benne? Nekem Finn :)
2017. jún. 8. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!