Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz kész a Fárgó fölírat?

Mikor lesz kész a Fárgó fölírat?

Figyelt kérdés
Az utolsó rész, és a fordító nem hajlandó előbb megcsinálni, mert a leftoverst jobban szereti :(((

2017. jún. 10. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Öjnye, az a bötyár, cudar ferdítő!

Nöm akarja csinyáni a Fárgó fölirat?!


A kokas csípje mög!

2017. jún. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kész is van. jót tettt neki, h beírtam!
2017. jún. 10. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Mindaddig amíg a feliratkészítés önkéntes, hálát adhatsz mindenkinek hogy egyáltalán foglalkozik vele. Az téged sem érdekel hogy a szabadidejét áldozza be, csak minél hamarabb ingyen eléd rakják. Ez nem egy nagy motiváció, és sok fordító hagyja abba mert nyomás alatt van vagy pofátlanok-türelmetlenek az emberek és azt bántják aki szívességet tesz nekik.
2017. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én úgy küszöböltem ki a fordítóra várást, hogy elkezdtem angol felirattal nézni a filmeket, és rövid időn belül javult annyit az angolom, hogy szótárazás nélkül megértsek majdnem mindent.

Ma már csak így nézek filmet, ha van belőle szonkronos, akkor is angolul, mert egyrészt úgy az igazi, másrészt hadd fejlődjön a nyelvtudásom.

2017. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Átbasztak, ez nem is az utolsó érsz :O
2017. jún. 11. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Falun is néznek ilyesmit? Vagy mi az hogy "fölírat"?
2017. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Há hogy a viharba ne néznénk Fárgót falun?
2017. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 3/7-nek írom:


egy ilyen szenteskedő s..gfej mindig van a kommentelők között... elvállalta, hogy fordítja, úgyh csinálja, ne zarakodjon!

2017. nov. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!