Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Soy luna fanok! Mire vagytok...

Soy luna fanok! Mire vagytok a legjobban kíváncsiak a második évadból?

Figyelt kérdés
Egyre közelebb kerülünk a második évad bemutatásáig,és én annyi mindenre kívancsi vagyok.Például mi lesz most,hogy Senora Sharon rájött arra,hogy Luna Sol Benson.Meg mi lesz Lunával és Matteoval?Láttam videókat,hogy rosszban lesznek,de remélem nem az egész évadban.És még ott van Simon és Ambar is.Ők mégis hogyan jönnek össze?Hallottam,hogy együtt lesznek,de hogyan?Olyan mások mindketten.Szóval ti mire vagytok kíváncsiak?

2017. jún. 16. 11:16
 1/8 A kérdező kommentje:

A kérdés alatt nem tudom,hogy miért van Don Matteo XD

Én csak Matteo-t akartam írni.

2017. jún. 16. 11:18
 2/8 anonim válasza:
91%
Én is pont ezekere. De leginkább Amvarra és simonra. Meg gastonra és ninara 😍
2017. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Én legjobban arra hogy Matteo és Luna összejönnek-e <3 <3
2017. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
én?? TINIRE !!!! 40. rész!! :DDDD
2017. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy egy kicsit off, de gastina-ból szerintem nem lesz semmi. :'( A 2. évad 2. felében már jön Xavi, a 3. évadban pedig nem lesz már bennt Gastón.
2017. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

5-ös válaszoló:Hogy érted hogy nem lesz Gaston a 3.évadban?Azt tudom hogy jön Xavi de azt hittem,hogy végül Gastinával minden rendben lesz :(

(Egyébként azt sem tudtam hogy lesz 3.évad)

2017. júl. 3. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ambar és Simon engem is érdekelne, de szerintem jók lesznek együtt, mivel egyszer beszéltek az első évadban és én nagyon éreztem a kémiát köztük.
2017. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Matteo együtt lesz Lunával, végleg?
2017. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!