Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is így gondoljátok a...

Ti is így gondoljátok a Középsuli sorozat kapcsán?

Figyelt kérdés

Régen nagyon szerettem a sorozatot, de már unalmas lett. Én szerintem sokkal jobb lenne ez a sorozat, ha nem lennének benne ilyen ostobaságok, meg ha komolyabban is gondolnák.


Felelések, földrajzórák: Az-az ország bemutatók kb. 10 percesek, most komolyan, kit érdekelnek? Senkit... A felelések oké legyen bennük, de ne minden részben, és mindenki feleljen, ne csak pár ember...


A tornatanár: Kiabáljon, de csak az órán belül! S mióta tesiznek a gyerekek bőrcuccban, meg Supermen felsőben? Tehát utcai felszerelésekben... Nincs idejük átöltözni normális tornafelszerelésre?


Az iskolatáskák, könyvek, tolltartók hol vannak? Sehol...


Az állandó szerelmi csöpögések is már unalmasak...


A vörös hajú Rékát tök hüly€n írták ki, rendeztek volna egy búcsú bulit Bercivel, aztán Rozi tegye tönkre vagy valami...ehelyett Rozi bárdal nyakon vágta, mintha megölte volna :D


Aztán ott volt ugye az a varázs doboz és most Dominikot is elvarázsolták... :D


Vágások: Látványos vágási hibák vannak, mármint a jelenetek nem passzolnak egymáshoz.


Vendégek: Értelmes rock zenekart is meglehetne hívni, Tankcsapda, Road stb... bár gondolom nem akarnak lesüllyedni erre a szintre :D


És most az a Babygirl is jól játszik, de már unalmas ez az amerikai méhkirálynőzsdi, túl van erőltetve.


A tanár meg mióta hívja a diákokat úgy, hogy mosolylady? Erre is figyelhetnének.


Meg az a bárdos hentes gyerek is elkomolytalankodja az egész sorozatot.


S a tinik így is tanulnak sokat a való életben, nem kéne a sorozat közben is földrajzozniuk...


S még biztos lehetne írni kritikákat, de ennyi jut az eszembe. Én nem akarom bántani a sorozatot, de nekem ez a véleményem. Én most beleuntam, és elkaszáltam, lehet, hogy átmegyek a Holnap talira. :)


A Középsuli sokkal jobb sorozat is lehetne, de ezekkel elrontják sajnos.


2017. jún. 19. 17:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és Paula pénzéhsége is olyan uncsi már...
2017. jún. 19. 17:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én 1 percet láttam a nemtudom hanyadik részből, mert kiváncsi voltam miért van mindig a felkapottak között és majdnem hánytam

tényleg pedig nem voltam beteg ;) nagyon gagyi

2017. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen amúgy a kedvenc modellem miatt kezdtem el nézni, de már ő is ritkán szerepel... valahogy nem jönnek be ezek a magyar sorozatok
2017. jún. 19. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok az a korosztály, akinek készült. Nosztalgiából kezdtem el nézni, tavaly nyáron, mert hiányoztak a középiskolai évek. Nem tudom megmondani miért, de az eleje még tetszett is. Ez a Kata tanárnő, olyasmi mint az én osztályfőnököm volt, külsőre is. :D Jól is meg lehetne csinálni, ha komolyan vennék. Engem az zavart, hogy a lúzer csaj a legszebb az egész sorozatban, a macsó meg nem egy macsó alkat valljuk be. Nem hihető ez a szereposztás. A reklámok is nagyon zavaróak, a képünkbe tolják a sok hülyeséget, nagyon drága dolgok, a sok 10 éves meg is veteti az anyjával. Manipulálják a gyerekeket ezzekkel. Valamint példát is mutathatnának, amikor bántják Rozit és senki nincs aki megvédené, az minden csak nem jó példa. Nem tudom miért nézem... Én is azt gondolom, amit te.
2017. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 28 vagyok és még jelentkezni is akartam szereplőnek, de már persze nem :D Igazad van :)
2017. jún. 19. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tele van a sorozat logikai bukfencekkel az elejétől kezdve. Akkor sem nézhető, ha nem veszed komolyan és nincsenek elvárásaid, ugyanis szó szerint SEMMI sem történik az egyes részekben. Egy rakás reklámot kapnak a nézők kéthetente, borzasztóan irritáló módon elhelyezve. A földrajzórás tanulmányi baromságokkal kapcsolatban is igazad van. Teljesen nonszensz ötlet, értem a szándékukat, de nem hiszem el, hogy nem látják, hogy a nézőket ez nem érdekli. Nem ezért kattintanak a részekre, ha egy random ázsiai ország turizmusáról akarnak megtudni információkat, majd rákeresnek, annak nem ez a helye. És mégis teszik bele, részről részre... Érthetetlen, de tényleg. Mi a jóistenért nézi ezt még bárki is?


Szerintem a stábban egyetlen olyan ember sincsen, akinek van valami fogalma arról, hogy hogyan is kellene csinálni.

2017. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én imádtam a Középsulit, mert annyira rossz volt, hogy már öröm volt nézni. ezen a teljes káoszon és szervezetlenségen na meg a """"színészi"""" alakításokon jókat derültem. Családi Titkok szint, nem véletlen, hogy sok Középsulis szerepelt abban vagy A gyanú árnyékában is. az új részek azonban, mióta bejött az új osztály, nézhetetlenek. ez már olyan mértékű igénytelenség, ami már csak nem is nevetséges hanem siralmas.

a Holnap talira viszont nem fogok áttérni, az csak simán béna. ott már viszonylag igényes munka folyik, a képi világát tekintve minőségibb, mint a Középsuli, van rendes hangmérnök és operatőr (gondolom), tehát még kínomban sem tudok ilyen bakikon mulatni. a srácok nem játsszák túl a szerepüket (ami a Középsuliban nekem szintén tetszett:D), de távolról sem nevezhetők jó színészeknek. a Holnap tali simán csak unalmas és gyenge. rossz próbálkozás, semmi értelme

2017. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!