Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most néztem bele a LOgan címü...

Most néztem bele a LOgan címü filmbe. X-man fannok! Nektek nem ciki hogy az őt alakító ember már gyak egy trotty? Most komolyan. Nem ciki ez nektek? Nem kéne leváltani? Nem vagyok x-man fan, csak kiv voltam erre a filmre. A régiek jók voltak.1-2

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Latom sokat megertettel a filmbol...
2017. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem néztem végig, csak belekukkantottam, és borzalmas volt látni mennyire öreg már a fószer.
2017. jún. 19. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És neked nem ciki, hogy retardált vagy?
2017. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De most miért vagyok retardált? Mert feltettem egy normális kérdést? Most képzeld el arnold swarzeneggert terminator újraforgatásával a mai fizikumával. vicces lenne inkább mint komolyan vehető....
2017. jún. 19. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy páran komolyan tudják venni ezeket a troll kérdezőket :,D
2017. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most troll kérdés vagy sem... válaszolok.

Mielőbb egy filmről bármiféle kritikát formálsz előbb nézd meg... Már a film eleje óta arról szól, hogy Logan megöregedett, nem a régi = a színész pont ideális és elvileg utoljára alakította már Logant.

Illetve egy filmbe nem belenézegetni kell, hanem megnézni... A trailer pedig akkor igazán jó (szerintem), ha nem mond el sok mindent a filmről és felkelti azok érdeklődését, akiknek szól a film. (de ha csak a trailert nézted, vagy 1-2 jelenetet szerintem már ott kiderülhetett volna számodra..)

És rossz hírem van számodra, lesz új Terminátor :P

És már alapból játszotta el Arnold Schwarzenegger öregen (Terminator: Genisys)

2017. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na szal.... nem tudom, de ez a film tükrözi nagyon az embereket. először míg gyerekként nézik televannak fantáziával, és bizalommal a jóban az élethez is így állnak hozzá. majd ahogy nől a generációm, úgy megy át egyre jobban abba a depressziós szar irányba az egész film, amit felnőtt kornak neveznek sokan. Én ezt sosem értettem ennek miért kell így lennie. MIért kell idősebb korra depressziós, drámai, fosnak lenni? Miért nem martadhat meg a remény és a bizakodáés az élettekl szemben? Szerencsésnek érzem magam hogy én nem lettem ilyen felnőtt...
2017. jún. 20. 17:33
 8/10 anonim ***** válasza:
nem hat, mivel 15 evesen sok minden vagy, csak nem felnott.
2017. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ha felnőttnek lenni azt jelenti hogy depressziós, ilyen nem is tudom milyen világnézettel összeesküvés elméleteket gyártani, nézni meg mittom én miket csinálni, akkor én örökre gyerek maradok :) és boldog!! AM meg Anime forever.
2017. jún. 20. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Úristen de hülye vagy...

Először is Hugh Jackman, aki Logan-t játsza, 49 éves, a filmben szándékosan öregítették. Az neked már trotty? Például Arnold már 70-et tapossa.

Nem ciki, de látszik rajtad, hogy semmit nem tudsz a képregényes világról. Ami nem baj, de akkor ne játszd az agyad.

A film egy nagyon híres és iszonyatosan jól megírt képregénysorozatra épült.

Tudod, ahogy a való világban, az X-Men világban sem minden rózsaszín. Ez a film az egész mutáns lét egy másoldalát tárta fel, ami a rajongóknak nem idegen.

Rozsomák eleve itt lehetett az igazi önmaga, a karakteréhez jobban illik ez a sötét tónus, a képességéből kiindulva.

Nekem nagyon tetszett, a végét meg is könnyeztem.

Miért lenne ciki, ha megnézek egy filmet, amiben a főszereplő nem 25 éves? Te ilyen ostoba vagy? Ennyi erővel nem ciki, hogy a szüleid se fiatalok már? Fú... váltsuk le őket is!

Amúgy, hogy tudsz kiakadni egy filmre, ha nem is láttad + nem is vagy rajongó? :D Kiakadás helyett inkább tanulj meg fogalmazni meg helyesen írni.

Remélem a kérdés kiírása óta fejlődtél.

2017. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!