Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SKAM FANOK! 5. ÉVAD LESZ?

SKAM FANOK! 5. ÉVAD LESZ?

Figyelt kérdés
Igaz még nincs meg a 4. évad 10. része sem de nagyon félek hogy vege lesz ezzel. Emlékszem amikor a 3. évadot fejeztem be épp akkor már írták ki mindenhova hogy dehogyis biztos nem lesz 4. évad.. de tessék mégis lett tehát bármi megtörtenhet:'D Szóval tudtok az 5. évadról valamit?

#sorozat #EVA #Chris #Skam #norvég? 5.évad
2017. jún. 23. 22:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Sajnos rá kellett jönnöm hogy nem lesz.. most kérdeztem meg.. el kell fogadnom a tényt hogy a Skam kilép az életemből:( rip best series.. (igen megválaszoltam a kérdést)
2017. jún. 23. 23:08
 2/13 anonim ***** válasza:
ajj😢 olyan rossz, még megnéznék egy évadot Chrisről meg Jonasról is..meg még egy Noorásat is lehetne..az volt a kedvencem..
2017. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajna már csak Amerikai skam esz :/
2017. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lesz
2017. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem lesz már bejelentették.. bár ha rosszul tudom akkor szóljatok
2017. júl. 3. 11:56
 6/13 anonim válasza:
Ennyi volt, sajnos vége. :( Én is imádtam, az összes évadot és még megtudnék belőle nézni 293929292 évadot, de be kell telnünk az amerikai verzióval. Már előre félek tőle, az amerikaiak minden eltúloznak. Remélem ezze semmilyen amerika imádó magyart nem sértettem meg de tényleg így gondolom. Gondoljatok csak bele a PLL-t is elhúzták csak mert bejött nekik plussz már nem is a lány eltűnéséről szólt. A TWD pedig már szintén nem arról szól amiről kéne, azaz a zombikról. A Riverdale egy klisés zagyvaság amiben az egyetlen jó dolog, hogy Cole Sprouse játszik benne. És még sorolhatnám, szóval tartok tőle, hogy a Shame negyed annyira sem lesz jó, mint a Skam. Lehet, hogy nem is fogom nézni, de azért ott a remény, hogy jó lesz. Mindenesetre imádtam a Skamot, főle Noora és William párosát. Kár, hogy abbahagyták.
2017. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Bogi0113 válasza:
Lehetseges hogy lesz 5. Evad instagrammon latam hogy iden nyaron kesitik el es ha minden igaz eskildrol fog szolni 0ersze ezt nem tudom biztosra de nagyon remelem
2017. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Bogi 0113, sajnos nem lesz, ez biztos. Már Josefine Pettersen, Henrik Holm, Iman Meskini, Thomas Hayes és még nem tudom hányan elbúcsúztak a Skamtól instán. Illetve már volt egy ilyen Skamos esemény is amin ott voltak a színészek, ugye a Skam vége miatt. Állítólag ősszel jön az amerikai változata, a Shame, mivel megvette egy amerikai pasas a sorozatot.
2017. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ne haragudjatok, miyen amerikai verzió? Estleg egy linket kaphatnék? ><
2017. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

[link]


Most csak ezt találtam, ráadásul angolul, de ha beírod, hogy Skam american version akkor kiad egy párat. Angolul, úgyhigy remélem beszélsz angolul. Egyébként már instagramon fan oldalak is írtak róla, ősszel jön elvileg aztán majd meglátjuk.

2017. júl. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!