Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek vannak "kötelező"...

Szerintetek vannak "kötelező" sorozatok? Ha igen, melyek azok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:

semmi se kötelező (tudom hogy érted). mert mindenkinek más az izlése. amiket én néztem és szerettem azokat leírom aztán döntsd el, te ezek közül mit néznél. de pár kérdéssel arrébb ma már válaszoltam hasonlóra, onnan bemásolom ha nem gáz.



-Trónok harca egyik kedvencem, végig izgalmas és fordulatokkal teli

-The walking dead első pár évad nagyon tetszett, már egyre gyengébb de már így is nézem.

-Dexter ha neked is bejönnek a hasonlók, egy sorozatgyilkos a főszereplő, aki csak rossz embereket öl és vérnyom elemzőként dolgozik a rendőrségnél. Szerintem elég jó

-Breaking Bad egy kémiatanárról szól, aki az 50.szülinapján megtudta, hogy rákos és az egyik volt drogos tanítványával kristály meth-et kotyvasztanak hogy pénzt szerezzen a családjának halála utánra. később egy hataloméhes drogkirállyá válik. nagyon érdekes ahogy változik a karaktere.

-Agymenők gondolom ismered. jópofa történet.

-Odaát ha szereted a természetfeletti dolgokat. szerintem érdemes tenni vele egy próbát

-A szökés arról szól az első évad, ami a címe, egy börtönből akarja kiszabadítani az ártatlanul halálraítélt bátyját a főszereplő úgy, hogy lecsukatja magát és közösen megszöknek, de nem akarok spoilerezni :)

-Hazug csajok társasága is érdekes szerintem.

2017. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nincs mivel a sorozatokat legtöbbször a célcsoport életkora szerint,vagy akár a célcsoport neme alapján készítik.
2017. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Spartacus, Vikingek, 24, Banshee
2017. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Élőszereplős? Anime? kiskorúnak? Felnőtteknek?

Ezeket jó volna tudni...


De addigi is:


haláli netezős APPLE

Death Note

book


A Death Note egy 37 részes, zseniális krimi animesorozat (37*20 perc).


Viszonylag jó a 11 részes élőszereplős változata is, azonban a két részes élőszereplőst NEM javaslom elsőre, mert elkapkodott, ráadásul amellett, hogy kizárólag egyben van értelme (4 órányi), az első rész puszta halovány bevezető csupán, bár anélkül meg nincs értelme megnézni a második felét, az "Utolsó név" élőszereplőst.

2017. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Élőszereplős. Nem éreztem szükségesnek hozzá tenni, mivel kevesebben néznek animét, és mindenki kapásból filmsorozatokra gondol.
2017. júl. 9. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy van 11 részes élőszereplős változata (nyilván nem egy-az egyben ugyanaz a történetmenete, de nincs túl sok eltérés a változatok között, hacsak nem a két részes élőszereplőshöz képest, mert az ugye csupán két részes.)


Íme:

11*55 perc:

[link]

2017. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Idézem:

"Death Note: A 2003 és 2006 között futó manga, és a következő évben készült animeadaptáció hatalmas sikert aratott nem csak Japánban, de a világ többi részén is. Ez a még a kevésbé animerajongó emberek körében is ismert alkotás sikerét talán a két zseniális főhősnek, az elgondolkodtató és komoly témának, az olykor igencsak komoly odafigyelést igénylő, megfelelően csavaros történetnek és a remek megvalósításnak köszönheti[...]"

2017. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Figyelj, én pont animés vagyok (és az egyik kedvencem a Death Note), de - hadd adjak egy jó tanácsot - ha ennyire próbálsz valamit valakire erőltetni, akkor épp az ellenkező hatást éred el és senkit sem fog érdekelni (tapasztalat). Főleg ha animéről van szó. Szerintem a válaszokat olvasó animét nem nézőket is hidegen fogja hagyni ezután, hogy "mi note" :/.
2017. júl. 10. 21:08
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

Miféle erőltetés?

Kiírtál egy kérdést, sorozatokat kérsz, élőszereplőset. Én meg írtam.


Mi a bajod avval, hogy live action -féle élőszereplős? Kikötötted?

Nem kötötted ki.

(Ráadásul te magad is tudod, hogy világszínvonalú, erre vágytál, megkaptad a választ. Még a hivatalos kritikát is idéztem, az első kötözködésedet követően.)


Akkor meg mit kötözködsz, öcsi? Ennyire unatkozol? Ott a mancson, nyúld magadhoz, aztán jobban leszel.


Gondolkozz már, bakker, nem te vagy a világ közepe, hogy kötözködsz! Szállj már magadba, kérdező!


Rendesen válaszoltam a kérdésedre, te meg mögé magyarázol paranoid módon, meg nyomod az erőltetett vakert, mintha valami okosat mondtál volna. Nézz már magadba! A saját butaságod ne másokon verd le, megkérlek.

2017. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Comedy Central összes, Teen Wolf, Vámpírnaplók
2017. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!