Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szökés 5. évadjában Michael...

A Szökés 5. évadjában Michael hogy élte túl a 7 évet?

Figyelt kérdés
Úgy volt h megmagyarázzák mi történt vele de nem volt ilyen, vagy igen? Elvileg halálos beteg volt.Le maradtam valamiről? Végig néztem az 5.-ik évadot is de erről lemaradtam...

2017. júl. 12. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Végig arra gondolt, hogy mi szegény magyarok is túléltünk 7 év fidesz kormányzást, akkor nehogy már a börtön kifogjon rajta.
2017. júl. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsirafcica ***** válasza:
Szerintem akkor már nem volt halálos beteg, azt az iratot csak hamisították, hogy eltudjon tűnni, és a családja könnyebben elfogadja úgy, hogy amúgy is meghalt volna. Tehát ál-betegség volt.
2017. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmagyarázták.. Ugye a 4. évadba volt halálos beteg, de megműtötték aztán a “Final Break”-be elvileg meghalt mindenki szomorú volt majd az 5 évadba kiderül, hogy igazából nem halt meg és az iratokat csak hamisították azért hogy el tudjon tűnni mivel Poseidon megzsarolta a családjával.. majd Kaniel Outis néven kezdett egy “új életet” ahol az volt a feladata, hogy veszélyes rabokat szöktessen meg.. ez az első 3 évben Ogygia-ig egészen jól ment viszont ott rajta kapták, hogy szökni akar ezért 4 évre elzárták!
2020. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!