Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a filmnek,...

Mi a címe annak a filmnek, melyben egy bolygóra (talán a Marsra) küldtek egy macska szerű ám nagyobb darab robotot, de az meghibásodott és az utána érkező emberek ellen fordult?

Figyelt kérdés

Mesterséges intelligenciával illették meg, és gyors volt, na meg nagyon ügyes.

2000 körüli, vagy előtti film lehet. Mesterien eresztkedett le az egyik szikláról

az egyik kutató feje felől, amolyan gimnasztikus-akrobata szerű lassú robotias

mozdulattal.



2017. júl. 18. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A vörös bolygó (2000)
2017. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm ☺
2017. júl. 18. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem emlékszel a film címére, de arra igen, hogy "mesterien eresztkedett le az egyik szikláról az egyik kutató feje felől, amolyan gimnasztikus-akrobata szerű lassú robotias mozdulattal"??? WTF???
2017. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
LOL .. ez one =D
2017. júl. 20. 09:24
 5/7 A kérdező kommentje:
szeretek szépen fogalmazni, és a filmet kb 8-10 évesen láttam. Most 22 leszek 1 hónapon belül.
2017. júl. 20. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, köszi a választ, tetszett is a megfogalmazásod, csak nem értettem a szitut :D

És bocsi az offért :)

2017. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs ezzel gond, igazad van, kedvelem az egyenes embereket. (Y) =)
2017. júl. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!