Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Zombis filmet keresek. Írtok...

Zombis filmet keresek. Írtok ilyen filmet?

Figyelt kérdés

Na szóval. Most bőven kifejtem hogy milyen filmre gondoltam.

Elsősorban olyasmi lenne jó, ami teljesen átadja az apokaliptikus hangulatot, nem a hülyeségekre megy rá, hanem a túlélésen van a hangsúly.


Amiket láttam és tetszett


Legenda vagyok - nagyon jól átadta a hangulatot, de mégsem volt az igazi a fertőzöttekk miatt.


Z világháború - tetszett a kivitelezése, jó volt a hangulat de megint a zombik miatt nem volt az igazi.


Zombieland - Az összes közül talán ez tetszett a legjobban. Egy ilyesmi film lenne jó csak annyi különbséggel hogy nem vígjáték.


The Walking Dead - A kedvencem. Ilyesmi lenne jó de filmben.


28 nappal később - Egészen addig jó volt amíg a katonaságra nem értek onnantól abszolút nem tetszett.


28 héttel később - Tetszett, de mégsem az igazi, itt is a zombik miatt.


Élőhalottak éjazakája - Unalmas


Holtak hajnala 2004 - Tetszett de nem adta át a hangulatot.


Kaptár - A kedvencem ez csak vele az a baj hogy már túl extrém dolgok vannak benne.


Tehát egy olyan film érdekelne, ahol van egy pár túlélő, nem feltétlenül az apokalipszis elején, hanem inkább mikor már szinte mindenki zombi. Az ő túlélésüket mutatja és a zombik nem gyorsak hanem annyira sokan jönnek mindenhonnan hogy emiatt nehéz túlélniük. Számomra ilyen lenne egy zombis film.


Nem sok reményt fűzök hozzá hogy van ilyen film, de hátha ti tudtok ilyen filmet. Előre is köszönöm.



2017. júl. 19. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl nagyok az elvárásaid kedves kérdező, én is megnéznék egy ilyen filmet,de szerintem ilyen nincs.
2017. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Haláli hullák hajnalát érdemes lenne megnézned még úgy is hogy vigjáték, főleg hogy nem sok jó zombis film van, kb amiket felsoroltál, a legjobbak.
2017. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
The Survivalist
2017. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kiéhezettek (The Girl with All the Gifts) (2016)
2017. júl. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok jobbakat én sem, de egyetértésemet szeretném kifejezni, kb leírtad, amit gondolok a zombis filmekről. Esetleg a Fear the walking dead-et elkezdhetnéd nézni, elején nem tetszett, de a mostani évada pl egész jó. Z, mint zombi c. sorozat szintén az "egynek jó" kategória, én az abszurd humorát kedveltem. Illetve a Warm bodies c. film jó még, zombi fiú szemszögéből játszódik, bár elég love storys. Egyik sem az igazi, de hátha.
2017. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Liki István ***** válasza:
Talán a Holtak Napja! Régen láttam és úgy rémlik, hogy az első Holtak Hajnala közvetlen folytatása! Először én a Holtak napját láttam és nemrég néztem meg az 1978-as Holtak Hajnalát. Tehát ha érdekel, nézd meg sorrendben és úgy vonj le következtetést a két filmből. Szerintem ahoz képest, hogy régiek, elég jó filmek!
2017. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kihalás szélén
2017. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Megnézem őket.

Egyébként a Fear TWD-t elkezdtem nézni csak nem tetszett, de akkor azt is folytatom.

2017. júl. 22. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!