Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Doktor a kedvencetek a...

Melyik Doktor a kedvencetek a Ki vagy Doki sorozatból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem Matt Smith (11. Doktor) a kedvencem, de David Tennant (10. Doktor)-*t is szerettem.

Nem tudom miért de valahogy Peter Capaldi alakítása nem fogott meg és most, hogy nővé regenerálódik eléggé aggódok, hogy a sorozat színvonala elindul a lejtőn.- (Nem magával a ténnyel van bajom, hogy nő lesz, hanem azzal, hogy ki kapta a szerepet.)



2017. júl. 22. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

David Tennant az abszolút kedvencem.

Én kíváncsian várom most az új Doki milyen lesz nőként.

2017. júl. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
David Tennant a kedvencem nekem is, de Matt Smith is csak egy hajszállal van lemaradva.
2017. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

David Tennant az abszolút kedvencem. A második helyen holtversenybe van Matt Smith és Peter Capaldi. Sokan szeretik Tom Bakert is, de őszintész szólva én nem láttam a Classic Who-t.


Eleinte én is aggódtam a női főszerep miatt, de ha Jodie Whittaker alakítása legalább olyan jó lesz, mint az eddigi Doktoroké, szerintem nem lesz probléma.

2017. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem William Hartnell a kedvencem: jópofa stílusa van, és komoly személyiségfejlődésen megy át, ami nekem nagyon tetszett. (mogorva vénemberből nyitottabb úriemberré válik) bírtam azt is, hogy folyton kiabált a kísérőivel, és fenyegette őket, hogy kidobja őket a TARDIS-ból. Meg az unokája is nagyon cuki volt :)
2017. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A 9. a kedvencem :)
2017. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. A 11.a kedvencem a második pedig a 10 de szerintem nem volt Peter Capaldi se annyira rossz csak rossz epizódokat irtak neki. Én is aggodok az új doktortol de enné talán már csak jobb lehet.
2017. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Tennant. 😍

Bekönnyeztem amikor regenerálódott. 😭

De Smith-t is bírom. :D

2018. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Eccleston (9-ik) messze a legjobb az újak közül. Capaldi (12) sem rossz. Matt Smith nagyon fos. Én őt nem fogadom el a Doktor-ként. Tennant olyan semmilyen. Jodie, biztos vagyok benne hogy kiváló lesz.
2018. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút David Tennant a favorit. Christofer Eccleston sem volt rossz, sajnáltam is mikor regenerálódott - ekkor még nem tudtam milyen lesz a következő. Most jutottam el a Matt Smith-es részekhez, nem rossz de nem is különösen szimpi, majd talán késöbb...

A 12.-et illetve a csajszit nem várom. Olvastam olyat is, hogy a sorozat minősége rohamosan romlik. Ez sajnálattal tölt el. :(

2019. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Matt ez egyértelmű.Engem teljesen megnyert.És szerintem helyes is.Davidet is szeretem de inkább Matt.
2019. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!